Što se događa

UCI Junior Amater

Tour de Wallonie
2.Pro | 4.etapa | Muškarci
M. Trentin
Tudor Pro Cycling Team
Rezultati
Czech Tour
2.1 | 1.etapa | Muškarci
L. Lamperti
Soudal Quick-Step
Rezultati
Villafranca de Ordizia
1.1 | Muškarci
J. Christen
UAE Team Emirates
Rezultati
Volta a Portugal
2.1 | 1.etapa | Muškarci
   
CEST: 14:15 - 18:46
Startlist
Dookola Mazowsza
2.2 | 2.etapa | Muškarci
B. Rudyk
ATT Investments
Rezultati
Princess Anna Vasa Tour
2.2 | 1.etapa | Žene
   
CEST: 17:00 - 19:16
Startlist
Tour Alsace
2.2 | 2.etapa | Muškarci
A. Delettre
St Michel-Mavic-Auber 93
Rezultati
Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | Cijelokupni | Muškarci
M. Kudus
Terengganu Cycling Team
Rezultati
Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | 4.etapa | Muškarci
M. Kudus
Terengganu Cycling Team
Rezultati
Tour de Wallonie
2.Pro | Cijelokupni | Muškarci
 
CEST: 12:45 - 17:42
Startlist
Tour de Wallonie
2.Pro | 5.etapa | Muškarci
 
CEST: 12:45 - 17:42
Startlist
Czech Tour
2.1 | 2.etapa | Muškarci
 
CEST: 12:30 - 16:51
Startlist
Volta a Portugal
2.1 | 2.etapa | Muškarci
 
CEST: 14:20 - 18:36
Startlist
Dookola Mazowsza
2.2 | 3.etapa | Muškarci
 
CEST: 11:00 - 14:40
Startlist
Princess Anna Vasa Tour
2.2 | 2.etapa | Žene
 
CEST: 16:00 - 18:52
Startlist
Tour Alsace
2.2 | 3.etapa | Muškarci
 
CEST: 13:30 - 16:48
Startlist
Olympic Games ITT
WCTT | Muškarci
 
CEST: 16:32 - 18:03
Startlist
Olympic Games ITT
WCTT | Žene
 
CEST: 14:30 - 16:01
Startlist
Czech Tour
2.1 | 3.etapa | Muškarci
 
CEST: 12:10 - 15:35
Startlist
Volta a Portugal
2.1 | 3.etapa | Muškarci
 
CEST: 13:45 - 18:21
Startlist
Dookola Mazowsza
2.2 | Cijelokupni | Muškarci
 
CEST: 13:00 - 16:45
Startlist
Dookola Mazowsza
2.2 | 4.etapa | Muškarci
 
CEST: 13:00 - 16:45
Startlist
Kreiz Breizh Elites
2.2 | 1.etapa | Muškarci
 
CEST: 12:48 - 17:35
Startlist
Princess Anna Vasa Tour
2.2 | 3.etapa | Žene
 
CEST: 11:00 - 13:52
Startlist
Tour Alsace
2.2 | 4.etapa | Muškarci
 
CEST: 13:00 - 17:33
Startlist
Czech Tour
2.1 | Cijelokupni | Muškarci
 
CEST: 11:00 - 14:18
Startlist
Czech Tour
2.1 | 4.etapa | Muškarci
 
CEST: 11:00 - 14:18
Startlist
Volta a Portugal
2.1 | 4.etapa | Muškarci
 
CEST: 13:50 - 18:27
Startlist
Kreiz Breizh Elites
2.2 | 2.etapa | Muškarci
 
CEST: 12:50 - 16:55
Startlist
Princess Anna Vasa Tour
2.2 | Cijelokupni | Žene
 
CEST: 10:00 - 12:45
Startlist
Princess Anna Vasa Tour
2.2 | 4.etapa | Žene
 
CEST: 10:00 - 12:45
Startlist
Puchar Mon
1.2 | Muškarci
 
CEST: 13:00 - 16:45
Startlist
Tour Alsace
2.2 | Cijelokupni | Muškarci
 
CEST: 13:30 - 16:53
Startlist
Tour Alsace
2.2 | 5.etapa | Muškarci
 
CEST: 13:30 - 16:53
Startlist
Belgium RR-U23
CN | Muškarci
 
CEST: 14:45 - 18:15
Gran Premio "Sportivi Loria"
J-1.1 | Muškarci
 
CEST: 14:00 - 17:30
Startlist
Kreiz Breizh Elites
2.2 | Cijelokupni | Muškarci
Startlist
Kreiz Breizh Elites
2.2 | 3.etapa | Muškarci
Startlist
Kreiz Breizh Elites Dames
1.1 | Žene
Startlist
Volta a Portugal
2.1 | 5.etapa | Muškarci
Startlist

Winter Sports

UCI Ranking

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step
3
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
1
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
2
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
3
Wiebes Lorena
Team SD Worx-Protime

Najnoviji rezultati

Datum Utrka Pobijednik Rezultati
25.07 Tour de Wallonie
2.Pro | 4.etapa | Muškarci
M. Trentin
Tudor Pro Cycling Team
Rezultati
25.07 Czech Tour
2.1 | 1.etapa | Muškarci
L. Lamperti
Soudal Quick-Step
Rezultati
25.07 Villafranca de Ordizia
1.1 | Muškarci
J. Christen
UAE Team Emirates
Rezultati
25.07 Dookola Mazowsza
2.2 | 2.etapa | Muškarci
B. Rudyk
ATT Investments
Rezultati
25.07 Tour Alsace
2.2 | 2.etapa | Muškarci
A. Delettre
St Michel-Mavic-Auber 93
Rezultati
25.07 Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | Cijelokupni | Muškarci
M. Kudus
Terengganu Cycling Team
Rezultati
25.07 Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | 4.etapa | Muškarci
M. Kudus
Terengganu Cycling Team
Rezultati
24.07 Tour de Wallonie
2.Pro | 3.etapa | Muškarci
M. Hoelgaard
Uno-X Mobility
Rezultati
24.07 Volta a Portugal
2.1 | Prolog | Muškarci
R. Reis
Sabgal - Anicolor Cycling Team
Rezultati
24.07 Dookola Mazowsza
2.2 | 1.etapa | Muškarci
M. Andersen
Airtox-Carl Ras
Rezultati
24.07 Tour Alsace
2.2 | 1.etapa | Muškarci
Germany U23 Rezultati
24.07 Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | 3.etapa | Muškarci
O. Nisu
Ferei Quick-Panda Podium Mongolia
Rezultati
23.07 Tour de Wallonie
2.Pro | 2.etapa | Muškarci
C. Strong
Israel-Premier Tech
Rezultati
23.07 Vuelta a Castilla y León
1.1 | Muškarci
C. Ewan
Team Jayco-AlUla
Rezultati
23.07 Mem. A.Trochanowskiego
1.2 | Muškarci
N. Banaszek
Mazowsze Serce Polski
Rezultati
23.07 Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | 2.etapa | Muškarci
M. Laas
Ferei Quick-Panda Podium Mongolia
Rezultati
22.07 Tour de Wallonie
2.Pro | 1.etapa | Muškarci
J. Meeus
Red Bull-BORA-hansgrohe
Rezultati
22.07 Tour de Banyuwangi Ijen
2.2 | 1.etapa | Muškarci
R. Cavanagh
KINAN Racing Team
Rezultati
21.07 Tour de France
2.UWT | Cijelokupni | Muškarci
T. Pogacar
UAE Team Emirates
Rezultati
21.07 Tour de France
2.UWT | 21.etapa | Muškarci
T. Pogacar
UAE Team Emirates
Rezultati
21.07 Baloise Ladies Tour
2.1 | Cijelokupni | Žene
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Rezultati
21.07 Baloise Ladies Tour
2.1 | 5.etapa | Žene
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Rezultati
21.07 La Picto-Charentaise
1.1 | Žene
S. Gutierrez
Movistar Team
Rezultati
21.07 GP Poland
1.2 | Muškarci
L. Kubis
Elkov-Kasper
Rezultati
21.07 GP de Pérenchies
1.2 | Muškarci
T. Delacroix
St Michel-Mavic-Auber 93
Rezultati
21.07 Valle d'Aosta (U23)
2.2U | Cijelokupni | Muškarci
J. Widar
Lotto Dstny Dev.
Rezultati
21.07 Valle d'Aosta (U23)
2.2U | 5.etapa | Muškarci
P. Torres
UAE Team Emirates Gen Z
Rezultati
21.07 Bizkaikoloreak Juniors
J-2.NC | Cijelokupni | Žene
C. Ferguson
Shibden Apex RT
Rezultati
21.07 Bizkaikoloreak Juniors
J-2.NC | 2.etapa | Žene
C. Ferguson
Shibden Apex RT
Rezultati
21.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | Cijelokupni | Muškarci
E. Larronde
France
Rezultati
21.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 7.etapa | Muškarci
E. Larronde
France
Rezultati
21.07 Junioren Rundfahrt
J-2.1 | Cijelokupni | Muškarci
B. Danklof
WPG Amsterdam U19
Rezultati
21.07 Junioren Rundfahrt
J-2.1 | 3.etapa | Muškarci
B. Danklof
WPG Amsterdam U19
Rezultati
21.07 Cape Verde RR
CN | Muškarci
M. Miklos Rezultati
20.07 Tour de France
2.UWT | 20.etapa | Muškarci
T. Pogacar
UAE Team Emirates
Rezultati
20.07 Baloise Ladies Tour
2.1 | 3.etapa | Žene
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Rezultati
20.07 Baloise Ladies Tour
2.1 | 4.etapa | Žene
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Rezultati
20.07 GP Czechia
1.2 | Muškarci
M. Voltr
Pierre Baguette Cycling
Rezultati
20.07 La Périgord Ladies
1.2 | Žene
J. Talbot
Cofidis Women Team
Rezultati
20.07 Valle d'Aosta (U23)
2.2U | 4.etapa | Muškarci
J. Widar
Lotto Dstny Dev.
Rezultati
20.07 Cape Verde ITT
CN | Muškarci
E. Soares Rezultati
20.07 Bizkaikoloreak Juniors
J-2.NC | 1.etapa | Žene
C. Ferguson
Shibden Apex RT
Rezultati
20.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 6.etapa | Muškarci
J. Hinse
Canada
Rezultati
20.07 Junioren Rundfahrt
J-2.1 | 2.etapa | Muškarci
A. Ballif
Watersley R+D Road Team
Rezultati
19.07 Tour de France
2.UWT | 19.etapa | Muškarci
T. Pogacar
UAE Team Emirates
Rezultati
19.07 Baloise Ladies Tour
2.1 | 2.etapa | Žene
C. Kool
Team dsm-firmenich PostNL
Rezultati
19.07 Valle d'Aosta (U23)
2.2U | 3.etapa | Muškarci
J. Golliker
Groupama-FDJ Conti
Rezultati
19.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 5.etapa | Muškarci
N. Church
USA
Rezultati
19.07 Junioren Rundfahrt
J-2.1 | 1.etapa | Muškarci
L. Grupp
Germany
Rezultati
18.07 Tour de France
2.UWT | 18.etapa | Muškarci
V. Campenaerts
Lotto Dstny
Rezultati
18.07 Baloise Ladies Tour
2.1 | 1.etapa | Žene
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Rezultati
18.07 Valle d'Aosta (U23)
2.2U | 2.etapa | Muškarci
F. Biagini
VF Group-Bardiani CSF-Faizanè
Rezultati
18.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 4.etapa | Muškarci
V. Mendoza Ruiz
Colombia
Rezultati
18.07 Tour de I'Abitibi Juniors
J-2.NC | 3.etapa | Muškarci
E. Larronde
France
Rezultati