Ster van Zuid-Limburg

UCI Junior, Etapna utrka, 2.etapa, 30.ožujak 2024, Belgium

Etapa GC Mladež Bodovi Planina Šprint Tim

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Barry Ashlin USA Juniors 02:48:08
02 Van Strijthem Matijs Van Moer Logistics Cycling Team + 00
03 Keppens Cedric Rudyco Cycling Team + 01
04 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 01
05 Kings Ian Germany + 03
06 Ankerstjerne Klausen Nikolaj Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 03
07 George Luca Watersley R+D Road Team + 03
08 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 03
09 Edmonds Enzo USA Juniors + 03
10 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 03
11 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 03
12 Smørås Filip Team Uno-X NTG + 03
13 De Gendt Leander Oost Vlaanderen + 03
14 Abraham Charlie Lee Valley Youth CC + 03
15 Van Dyck Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 03
16 Pauwels Cisse Acrog-Tormans U19 + 03
17 Just Pedersen Carl Emil Acrog-Tormans U19 + 03
18 Van Hove Sebbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 03
19 Benz Benedikt JEGG-DJR Academy U19 + 03
20 Meyhui Rune Air College - Bconcept + 03
21 Gysbrechts Thijn Team Kempen U19 + 03
22 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 03
23 Briesen Mats Brain² Olympia Tienen + 03
24 Hewes Alex Rudyco Cycling Team + 03
25 Vermeersch Arend Air College - Bconcept + 03
26 Howe Vinicius Start Junior Cycling Team + 03
27 Sumpik Pavel Roman Kreuziger Cycling Academy + 03
28 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 03
29 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 03
30 Luiten Teis Van Moer Logistics Cycling Team + 03
31 Juracich Ben USA Juniors + 03
32 Streif Noah USA Juniors + 03
33 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors + 03
34 Vrolix Yarne Air College - Bconcept + 03
35 Esch Hugo Germany + 03
36 Volders Bjarne Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 03
37 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 03
38 Stroeykens Seppe Brain² Olympia Tienen + 03
39 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 03
40 Albrecht Pepe Germany + 03
41 Schoonvelde Gijs JEGG-DJR Academy U19 + 03
42 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 03
43 Petry Paul-Felix Germany + 03
44 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 03
45 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 03
46 De Rauw Rune Team Kempen U19 + 03
47 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 53
48 Wæhre Anders Team Uno-X NTG + 01:06
49 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03
50 Ørn-Kristoff Felix Rudyco Cycling Team + 01:17
51 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 01:21
52 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 01:21
53 Van Gils Lucas Team Kempen U19 + 01:21
54 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:29
55 Jaht Joonas Watersley R+D Road Team + 03
56 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 03
57 Christiaens Jasper Oost Vlaanderen + 02:40
58 Severijns Robbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 02:40
59 De Jonghe Lucas Oost Vlaanderen + 02:44
60 Debeaussaert Michiel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:50
61 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:53
62 Loones Jef Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 02:53
63 Vanden Broeck Lowie KZLWC- Davo + 02:56
64 Monden Thijs Team Kempen U19 + 02:58
65 Bheki Peter Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 02:58
66 Hemeryck Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:06
67 Van Geffen Krijn Team Kempen U19 + 03:11
68 Louagie Matti Van Moer Logistics Cycling Team + 03:30
69 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 03:33
70 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 03:37
71 Van Speybroeck Yoni Oost Vlaanderen + 03:38
72 Mead Thomas Lee Valley Youth CC + 03:38
73 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 03:43
74 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 03:43
75 Jannes Tristan Acrog-Tormans U19 + 03:46
76 De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 03:46
77 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 03:59
78 Heirbrant Victor Oost Vlaanderen + 04:01
79 Patras Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy + 04:01
80 Dekien Miel Air College - Bconcept + 04:09
81 Engel Otis USA Juniors + 04:09
82 Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners + 04:12
83 Höfig Attila Germany + 04:12
84 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 04:12
85 Leyssens Lucas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 04:15
86 Ferl-Runningshaugen Amund Team Uno-X NTG + 04:15
87 Goossens Rik Brain² Olympia Tienen + 04:15
88 Van Der Vloedt Joren Team Kempen U19 + 04:15
89 Tveit Telman Tronstad Team Uno-X NTG + 04:16
90 Tielens Zander Rudyco Cycling Team + 04:20
91 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 04:20
92 Drake Beckam USA Juniors + 04:22
93 Kotschy Vit Roman Kreuziger Cycling Academy + 04:25
94 Rysletten-Solvoll Nikolai Team Uno-X NTG + 04:29
95 Werbrouck Otto CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:10
96 Uijtdewilligen Niels Air College - Bconcept + 05:33
97 De Smeyter Cas Oost Vlaanderen + 05:56
98 Escalera Gabriel Start Junior Cycling Team + 06:08
99 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 06:24
100 Mertens Anton KZLWC- Davo + 06:39
101 Vandenbroucke Louis Air College - Bconcept + 06:40
102 Goemaes Tuur Brain² Olympia Tienen + 06:40
103 Opie Paul Lee Valley Youth CC + 06:40
104 Zwart Lennert Sport en Moedig Genk U19 + 06:52
105 Brandt Christiansen Sebastian Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 07:01
106 Engelen Tibo Van Mossel Heist CT U19 + 07:15
107 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 07:15
108 Wagemakers Joppe Brain² Olympia Tienen + 08:27
109 Louw Larsen Oskar Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04:09
110 Declercq Mart Wielerclub Onder Ons Parike + 10:32
111 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 10:32
112 Safranek Ondrej Roman Kreuziger Cycling Academy + 04:09
113 Joosten Sven Regio Zuid Nederland + 04:09
114 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 04:09
115 Gentzik Louis Germany + 10:32
116 Sapronov Petr Van Mossel Heist CT U19 + 10:32
117 Pittman Reece Lee Valley Youth CC + 13:02
118 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 13:02
119 Rowles Alec Lee Valley Youth CC + 13:28
120 Munoz Mateo Start Junior Cycling Team + 13:28
121 Willemen Senne KZLWC- Davo + 13:47
122 Inglis Toby Watersley R+D Road Team + 14:13
123 Skjolden Sondre Elias Team Uno-X NTG + 14:27
124 Strejcek Adam Watersley R+D Road Team + 18:02
125 Ballif Anco Watersley R+D Road Team + 18:02
126 de Roos Ben Regio Zuid Nederland + 18:02
127 Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike + 18:02
128 Tolosa Luis Start Junior Cycling Team + 18:02
129 Wisse Nick Regio Zuid Nederland + 18:02
130 Jaenen Tibe Sport en Moedig Genk U19 + 18:02
131 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 18:02
132 Vanhees Jonas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 19:56
133 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 19:56
OOT Van Parys Bengt Van Mossel Heist CT U19
OOT Kinsella Tom Van Mossel Heist CT U19
OOT Shockair Ray Watersley R+D Road Team
OOT Weber Gino Regio Zuid Nederland
OOT Haenen Ylian Sport en Moedig Genk U19
OOT Adolfsen Herman KZLWC- Davo
OOT Armendariz Angel Start Junior Cycling Team
DNF Dockx Jort Acrog-Tormans U19
DNF Kempeneers Jarne Crabbé-Dstny Juniors
DNF Gilbank William Lee Valley Youth CC
DNF Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike
DNF Geysels Timo Van Mossel Heist CT U19
DNF Beets Jeffe Sport en Steun-Leopoldsburg U19
DNF Triska Adam Roman Kreuziger Cycling Academy
DNF Rejzek Jiri Roman Kreuziger Cycling Academy
DNF Källberg Ivar Regio Zuid Nederland
DNF de Kok Pepijn Regio Zuid Nederland
Poz Vozač Tim Vrijeme
1 - Sumpik Pavel Roman Kreuziger Cycling Academy 02:56:12
2 4 Barry Ashlin USA Juniors + 02
3 - Just Pedersen Carl Emil Acrog-Tormans U19 + 06
4 - Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors + 11
5 - Kings Ian Germany + 11
6 1 Vanslembrouck Corneel Rudyco Cycling Team + 16
7 1 Streif Noah USA Juniors + 16
8 6 Keppens Cedric Rudyco Cycling Team + 17
9 - Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 20
10 - Jaht Joonas Watersley R+D Road Team + 20
11 - Schoonvelde Gijs JEGG-DJR Academy U19 + 21
12 - Benz Benedikt JEGG-DJR Academy U19 + 21
13 5 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 26
14 6 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 28
15 6 Ankerstjerne Klausen Nikolaj Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 29
16 8 George Luca Watersley R+D Road Team + 30
17 9 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 31
18 9 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 32
19 25 Van Strijthem Matijs Van Moer Logistics Cycling Team + 33
20 8 Edmonds Enzo USA Juniors + 34
21 11 Esch Hugo Germany + 36
22 12 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 37
23 15 Smørås Filip Team Uno-X NTG + 38
24 16 van Wijnbergen Denley JEGG-DJR Academy U19 + 39
25 17 Albrecht Pepe Germany + 41
26 17 Pauwels Cisse Acrog-Tormans U19 + 42
27 24 Howe Vinicius Start Junior Cycling Team + 45
28 24 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 46
29 24 Petry Paul-Felix Germany + 47
30 27 Hewes Alex Rudyco Cycling Team + 49
31 30 Gysbrechts Thijn Team Kempen U19 + 51
32 32 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 52
33 35 Van Dyck Jarne Crabbé-Dstny Juniors + 53
34 36 Gilicki Jakub JEGG-DJR Academy U19 + 53
35 38 Meyhui Rune Air College - Bconcept + 53
36 38 Vrolix Yarne Air College - Bconcept + 54
37 39 Abraham Charlie Lee Valley Youth CC + 54
38 36 Louw Larsen Anton Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 54
39 46 Weyts Louis Van Moer Logistics Cycling Team + 55
40 39 Juracich Ben USA Juniors + 56
41 41 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 56
42 44 Luiten Teis Van Moer Logistics Cycling Team + 57
43 55 De Rauw Rune Team Kempen U19 + 01:05
44 55 Vermeersch Arend Air College - Bconcept + 01:05
45 65 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:09
46 70 Van Hove Sebbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:11
47 70 De Gendt Leander Oost Vlaanderen + 01:12
48 70 Stroeykens Seppe Brain² Olympia Tienen + 01:14
49 76 Briesen Mats Brain² Olympia Tienen + 01:19
50 77 Volders Bjarne Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 01:21
51 38 Ørn-Kristoff Felix Rudyco Cycling Team + 01:36
52 35 Van Gils Lucas Team Kempen U19 + 01:43
53 7 Wæhre Anders Team Uno-X NTG + 01:46
54 25 Stuer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 01:52
55 23 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 02:14
56 38 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 02:29
57 27 Christiaens Jasper Oost Vlaanderen + 03:12
58 33 Bheki Peter Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 03:25
59 10 De Jonghe Lucas Oost Vlaanderen + 03:26
60 38 Hemeryck Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:32
61 30 Severijns Robbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 03:38
62 31 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:53
63 9 Van Geffen Krijn Team Kempen U19 + 04:01
64 49 Vanden Broeck Lowie KZLWC- Davo + 04:04
65 27 Debeaussaert Michiel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 04:09
66 57 Monden Thijs Team Kempen U19 + 04:14
67 26 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04:14
68 66 Loones Jef Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 04:15
69 38 Jannes Tristan Acrog-Tormans U19 + 04:18
70 8 De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 04:34
71 52 Höfig Attila Germany + 04:36
72 56 Ferl-Runningshaugen Amund Team Uno-X NTG + 04:36
73 58 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 04:41
74 38 Louw Larsen Oskar Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04:44
75 36 Engel Otis USA Juniors + 04:44
76 24 Cnudde Louis Van Mossel Heist CT U19 + 04:45
77 12 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 04:48
78 51 Louagie Matti Van Moer Logistics Cycling Team + 04:49
79 35 Lankamp Daan Sport en Moedig Genk U19 + 04:51
80 30 Safranek Ondrej Roman Kreuziger Cycling Academy + 04:51
81 44 Tielens Zander Rudyco Cycling Team + 04:55
82 59 Rysletten-Solvoll Nikolai Team Uno-X NTG + 04:56
83 5 Patras Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy + 04:56
84 13 Dekien Miel Air College - Bconcept + 04:59
85 31 Tveit Telman Tronstad Team Uno-X NTG + 05:00
86 2 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 05:03
87 6 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 05:05
88 50 Van Speybroeck Yoni Oost Vlaanderen + 05:05
89 23 Heirbrant Victor Oost Vlaanderen + 05:08
90 30 Drake Beckam USA Juniors + 05:09
91 53 Verdonschot-Van Elsen Reyn Sport en Moedig Genk U19 + 05:09
92 49 Mead Thomas Lee Valley Youth CC + 05:10
93 16 Joosten Sven Regio Zuid Nederland + 05:14
94 12 Goossens Rik Brain² Olympia Tienen + 05:19
95 5 Kotschy Vit Roman Kreuziger Cycling Academy + 05:23
96 32 Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:31
97 33 Van Der Vloedt Joren Team Kempen U19 + 05:35
98 35 Leyssens Lucas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 05:36
99 43 Uijtdewilligen Niels Air College - Bconcept + 06:19
100 20 Werbrouck Otto CT Luc Wallays-Jonge Renners + 06:22
101 23 De Smeyter Cas Oost Vlaanderen + 07:12
102 13 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 07:21
103 32 Escalera Gabriel Start Junior Cycling Team + 07:32
104 27 Vandenbroucke Louis Air College - Bconcept + 07:33
105 2 Mertens Anton KZLWC- Davo + 07:42
106 2 Goemaes Tuur Brain² Olympia Tienen + 07:43
107 1 Opie Paul Lee Valley Youth CC + 07:45
108 41 Brandt Christiansen Sebastian Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 07:51
109 46 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 08:03
110 22 Zwart Lennert Sport en Moedig Genk U19 + 08:13
111 32 Engelen Tibo Van Mossel Heist CT U19 + 08:47
112 37 Wagemakers Joppe Brain² Olympia Tienen + 09:18
113 47 Gentzik Louis Germany + 11:22
114 7 Sapronov Petr Van Mossel Heist CT U19 + 11:36
115 6 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 11:44
116 15 Declercq Mart Wielerclub Onder Ons Parike + 11:53
117 69 Pittman Reece Lee Valley Youth CC + 13:44
118 22 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 14:31
119 14 Rowles Alec Lee Valley Youth CC + 14:32
120 87 Inglis Toby Watersley R+D Road Team + 14:46
121 1 Willemen Senne KZLWC- Davo + 14:59
122 75 Skjolden Sondre Elias Team Uno-X NTG + 15:09
123 27 Munoz Mateo Start Junior Cycling Team + 15:47
124 89 Strejcek Adam Watersley R+D Road Team + 18:37
125 67 de Roos Ben Regio Zuid Nederland + 18:48
126 46 Ballif Anco Watersley R+D Road Team + 18:55
127 1 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 19:19
128 8 Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike + 19:28
129 10 Tolosa Luis Start Junior Cycling Team + 19:30
130 12 Jaenen Tibe Sport en Moedig Genk U19 + 19:34
131 18 Wisse Nick Regio Zuid Nederland + 20:08
132 37 Gumienny Matthis KZLWC- Davo + 20:56
133 14 Vanhees Jonas Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 21:49
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Barry Ashlin USA Juniors 02:56:14
02 Schoonvelde Gijs JEGG-DJR Academy U19 + 19
03 Benz Benedikt JEGG-DJR Academy U19 + 19
04 Boden Rune Rudyco Cycling Team + 29
05 Edmonds Enzo USA Juniors + 32
06 Esch Hugo Germany + 34
07 Feyaerts Thor Crabbé-Dstny Juniors + 35
08 Smørås Filip Team Uno-X NTG + 36
09 Hewes Alex Rudyco Cycling Team + 47
10 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 50
11 Juracich Ben USA Juniors + 54
12 De Rauw Rune Team Kempen U19 + 01:03
13 De Gendt Leander Oost Vlaanderen + 01:10
14 Briesen Mats Brain² Olympia Tienen + 01:17
15 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 02:12
16 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 02:27
17 Christiaens Jasper Oost Vlaanderen + 03:10
18 De Jonghe Lucas Oost Vlaanderen + 03:24
19 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:51
20 Vittinghus Stokbro Sylvester Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04:12
21 Höfig Attila Germany + 04:34
22 Bertels Witse Van Moer Logistics Cycling Team + 04:39
23 Louw Larsen Oskar Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 04:42
24 Louagie Matti Van Moer Logistics Cycling Team + 04:47
25 Patras Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy + 04:54
26 Tveit Telman Tronstad Team Uno-X NTG + 04:58
27 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 05:01
28 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 05:03
29 Drake Beckam USA Juniors + 05:07
30 Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:29
31 De Smeyter Cas Oost Vlaanderen + 07:10
32 Knaepen Yoram Acrog-Tormans U19 + 08:01
33 Zwart Lennert Sport en Moedig Genk U19 + 08:11
34 Engelen Tibo Van Mossel Heist CT U19 + 08:45
35 Willems Warre Wielerclub Onder Ons Parike + 11:42
36 Mathijs Siemen KZLWC- Davo + 14:29
37 Rowles Alec Lee Valley Youth CC + 14:30
38 de Roos Ben Regio Zuid Nederland + 18:46
39 Arentsen Cas Sport en Moedig Genk U19 + 19:17
40 Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike + 19:26
41 Tolosa Luis Start Junior Cycling Team + 19:28
42 Wisse Nick Regio Zuid Nederland + 20:06
Poz Tim Vrijeme
01 Crabbé-Dstny Juniors 08:49:35
02 Rudyco Cycling Team + 00
03 USA Juniors + 03
04 JEGG-DJR Academy U19 + 09
05 Germany + 29
06 Van Moer Logistics Cycling Team + 36
07 Acrog-Tormans U19 + 41
08 Air College - Bconcept + 01:36
09 Team Kempen U19 + 02:28
10 Team Uno-X - Carl Ras Roskilde Junior + 03:49
11 Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 05:04
12 Wielerclub Onder Ons Parike + 05:38
13 Team Uno-X NTG + 05:48
14 Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 06:00
15 Brain² Olympia Tienen + 06:14
16 CT Luc Wallays-Jonge Renners + 06:41
17 Oost Vlaanderen + 06:49
18 Roman Kreuziger Cycling Academy + 08:46
19 Lee Valley Youth CC + 11:45
20 Start Junior Cycling Team + 12:23
21 Watersley R+D Road Team + 14:37
22 Sport en Moedig Genk U19 + 16:55
23 Van Mossel Heist CT U19 + 23:38
24 KZLWC- Davo + 24:49
25 Regio Zuid Nederland + 41:35

Informacija