Prevuelta Guatemala

Amater, 2.etapa, 22.rujan 2023, Guatemala

Etapa

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Ispache Julio Decorabaños - AC Quetzaltenango 03:44:24
02 Acosta Ruben Teo Copajebal Totonicapan + 01:14
03 Sacor Bryan Ceramicas Castelli-ADD Xela + 01:16
04 Vasquez Adolfo Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 01:22
05 Bustos Cristian Ceramicas Castelli-ADD Xela + 01:36
06 Canastuj Jose Decorabaños - AC Quetzaltenango + 02:06
07 de los Santos Argus Fronterizos Huehue + 02:42
08 Rodas Manuel Decorabaños - AC Quetzaltenango + 02:49
09 Ajpacajá Sabino Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 02:56
10 Alarcón Julian Aldosa Jalapa + 03:03
11 Yac Julian Team Cyclin-Linaflor Solola + 03:06
12 Toc Gerson Decorabaños - AC Quetzaltenango + 03:11
13 Boron Melvin Ceramicas Castelli-ADD Xela + 03:38
14 Gonzalez Francisco Ceramicas Castelli-ADD Xela + 04:06
15 Rios Brayan Ceramicas Castelli-ADD Xela + 04:09
16 Ajpacaja Alfredo Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 04:16
17 Lopez Edwin Mizraim A.C.San Marcos-Acredicom + 04:16
18 Azanon Diego PPP Development Team + 04:16
19 Sam Henry Decorabaños - AC Quetzaltenango + 04:22
20 Sam Edwin Ceramicas Castelli-ADD Xela + 04:24
21 Torres Edgar Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 04:34
22 Matzar Rudy ADD Quiché-Copiner + 04:34
23 Tuiz Victor Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 04:36
24 Morales Esdras Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 05:04
25 Torres Alder Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 05:11
26 Ajcay William Team Cyclin-Linaflor Solola + 06:09
27 Gonzalez Max Aldosa Jalapa + 06:22
28 Pichiya Alex Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 06:26
29 Diaz Christopher PPP Development Team + 06:51
30 Ramos Tony Aldosa Jalapa + 07:00
31 Cali Wilder A.C.San Marcos-Acredicom + 07:00
32 Ordonez Hector Aldosa Jalapa + 07:00
33 Escobar Walter Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 07:21
34 Bulux Fredy ADD Quiché-Copiner + 07:51
35 Farela Alex A.C.San Marcos-Acredicom + 08:08
36 De Leon Jhonnatan ADD Quiché-Copiner + 08:36
37 Ajpacajá Celso Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 09:00
38 Hernández Basilio Teo Copajebal Totonicapan + 09:20
39 Perez Werner Isaac Aldosa Jalapa + 30
40 De Leon Daniel Decorabaños - AC Quetzaltenango + 09:39
41 Monterroso Dorian Decorabaños - AC Quetzaltenango + 10:25
42 Canastuj Calel Josué Francisco PPP Development Team + 10:32
43 Vasquez Jaime Teo Copajebal Totonicapan + 10:43
44 Rabinal Dario PPP Development Team + 11:09
45 Torres Melvin Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 11:09
46 Ajpacajá Santos Teo Copajebal Totonicapan + 11:15
47 Menchu Isaias Teo Copajebal Totonicapan + 11:15
48 Vasquez Emerson A.C.Huehuetenango + 11:55
49 De La Roca Hernandez Diego Jose A.C.Huehuetenango + 13:51
50 Velasquez Genaro ADD Quiché-Copiner + 14:08
51 Vicente William Team Cyclin-Linaflor Solola + 14:21
52 Vasquez Luis Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 14:55
53 Yax Maximiliano Fronterizos Huehue + 15:26
54 Rabinal German A.C.San Marcos-Acredicom + 15:51
55 Rodriguez Pablo Mario Adolfo A.C.San Marcos-Acredicom + 17:10
56 Sisimith Xuya David Emmanuel PPP Development Team + 17:49
57 Guaran Fernando Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 18:44
58 Lopez Endi A.C.San Marcos-Acredicom + 19:42
59 Arreaga de León Rodrigo Rafael Fronterizos Huehue + 21:59
60 Maldonado Larry Team Cyclin-Linaflor Solola + 23:49
61 Diaz Ricardo A.C.San Marcos-Acredicom + 23:49
62 Sisimith Eli PPP Development Team + 53:49
63 Rodriguez Brandon Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 53:49
64 Torres Sergio Fronterizos Huehue + 53:49
65 Mucun Miguel Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 53:49
66 Roca Diego Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 53:49
67 Perez Wilman Fronterizos Huehue + 53:49
68 Velasquez Jose Team Cyclin-Linaflor Solola + 01:23:49
69 Mucun Cesar Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 01:23:49
70 Gomez Jersy A.C.Huehuetenango + 01:23:49
71 Ixcaya Cuc Brayan Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 01:23:49
72 Esquit Elmer Team Cyclin-Linaflor Solola + 01:23:49
73 Hernandez Puac Abraham A.C.San Marcos-Acredicom + 01:23:49
74 Moran Randy Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 01:23:49
75 Gomez Rivas Jose Vidael A.C.Huehuetenango + 01:23:49
76 Ramos Roberto Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 01:23:49
DNF Perez Perez Wilfredo A.C.Huehuetenango
DNF Martinez David A.C.Huehuetenango
DNF Hidalgo Jason Fronterizos Huehue
DNF Palacios Jeffrey Fronterizos Huehue
DNF Zamora Manuel Team Cyclin-Linaflor Solola
DNF Mendez Amilcar Ceramicas Castelli-ADD Xela

Informacija