GP F.W.R Baron

UCI Junior, Etapna utrka, 11. -12. svibanj 2024, Italy

GC Mladež Bodovi Planina Šprint Tim

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Pericas Adrià Spain 03:30:05
02 Bessega Andrea Borgo Molino Vigna Fiorita + 02
03 Jackowiak Janek Cannibal B Victorious + 25
04 Mellano Ludovico Italy + 01:03
05 Alvarez Hector Spain + 01:07
06 Diaz Garcia Juan Colombia + 01:14
07 Travella Nicholas Italy + 01:16
08 Ginter Nicolas Switzerland + 01:21
09 Consolidani Leonardo Lazio + 01:22
10 Borremans Kasper Cannibal B Victorious + 01:22
11 Poschacher Valentin Austria + 01:22
12 Nembrini Diego Lombardia + 01:23
13 Viehböck Paul Austria + 01:24
14 Doghetti Thomas Lombardia + 01:31
15 Sacchet Stefano Veneto + 01:37
16 Manfe Erik Friuli Venezia Giulia + 01:39
17 Dalla Crode Lorenzo Friuli Venezia Giulia + 01:39
18 Giuliano Riccardo Piemonte + 01:49
19 Hancz Tamas Cannibal B Victorious + 01:53
20 Casagrande Nicolo Borgo Molino Vigna Fiorita + 02:04
21 Montagner Andrea Borgo Molino Vigna Fiorita + 02:04
22 Remelli Cristian Veneto + 02:05
23 Bertoncelli Kevin Italy + 02:05
24 Zanutta David Friuli Venezia Giulia + 02:11
25 Rutzler Felix Austria + 02:12
26 Ferraro Santiago Lazio + 02:15
27 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious + 02:18
28 Maessen Daan Watersley R+D Road Team + 02:20
29 Häfliger Levi Switzerland + 02:22
30 Adaszak Ksawery Watersley R+D Road Team + 02:25
31 Toselli Ivan Lazio + 02:40
32 Batyrkhan Alik Kazakhstan + 02:49
33 Paltrinieri Matteo Emilia Romagna + 02:51
34 D'Alessandro Nicola Lombardia + 03:00
35 Sporzon Eros Veneto + 03:07
36 Guglielmi Lorenzo Piemonte + 03:19
37 Cettolin Filippo Borgo Molino Vigna Fiorita + 03:31
38 Zezza Christian Lazio + 03:31
39 Sanfilippo Cristian Piemonte + 03:50
40 Cisneros Diaz de Leon Jose Said A.R. Monex Pro Cycling Team U19 + 04:08
41 Lombardi Ruggero Toscana + 04:10
42 Mahon George Cannibal B Victorious + 04:30
43 Tomasella Nicola Veneto + 04:40
44 Bonometti Michele Lombardia + 04:41
45 Segatta Fabio Italy + 04:51
46 Calabria Emanuele Liguria + 04:57
47 Estupiñán Kevin Colombia + 05:08
48 Candil Rodriguez Juan Sebastian Colombia + 05:24
49 Stecca Simone Piemonte + 05:28
50 Vasquez Dorado David Colombia + 05:29
51 Meccia Leonardo Italy + 05:57
52 Bovet Luca Switzerland + 06:22
53 Cozzani Federico Liguria + 06:58
54 Stella Davide Friuli Venezia Giulia + 07:42
55 Moncada Cristian Colombia + 08:36
DNF Fabbri Julius Austria
DNF Fugger Heimo Austria
DNF Kosch Johannes Austria
DNF Murcia Arbelaez Jaider Daniel Colombia
DNF Caselli Armin Emilia Romagna
DNF Fantini Christian Emilia Romagna
DNF Raschi Edoardo Emilia Romagna
DNF Spotti Mattia Emilia Romagna
DNF Tintoni Pietro Emilia Romagna
DNF Granzotto Simone Friuli Venezia Giulia
DNF Pighin Christian Friuli Venezia Giulia
DNF Petri Damiano Italy
DNF Beisembay Mansur Kazakhstan
DNF Podluzhnyy Mikhail Kazakhstan
DNF Shnakinberg Maxim Kazakhstan
DNF Yegizbay Yerdualet Kazakhstan
DNF Zinkevich Daniil Kazakhstan
DNF Petrolati Marco Lazio
DNF Scottoni Pietro Lazio
DNF Alassio Christian Liguria
DNF Anguillesi Emanuele Liguria
DNF Basso Lorenzo Liguria
DNF Gabelloni Matteo Liguria
DNF Cappelletti Filippo Lombardia
DNF Durelli Gabriele Lombardia
DNF Parmigiani Diego Piemonte
DNF Peluso Gabriele Piemonte
DNF Drobny Tomas Slovakia
DNF Husar Jakub Slovakia
DNF Javor Jakub Slovakia
DNF Mrocek Adam Slovakia
DNF Turcek Adam Slovakia
DNF Wieland Fabian Slovakia
DNF Hamun Ziga Slovenia
DNF Medved Jure Slovenia
DNF Petric Bastian Slovenia
DNF Slibar Jakob Slovenia
DNF Cubillas Javier Spain
DNF Gomez Lopez Iker Spain
DNF Lajarin Luis Alberto Spain
DNF Martin Marco Spain
DNF Dürr Mauro Switzerland
DNF Graf Cedric Switzerland
DNF Rinner Jonathan Switzerland
DNF Garstenauer Sebastian Team Alta Austria
DNF Gruber Philipp Team Alta Austria
DNF Hainbucher Anton Team Alta Austria
DNF Huber Maximilian Team Alta Austria
DNF Ballerini Mattia Toscana
DNF Iacchi Niccolo Toscana
DNF Luci Matteo Toscana
DNF Nannini Andrea Toscana
DNF Panconi Mattia Toscana
DNF De Longhi Lorenzo Veneto
DNF Sasso Jacopo Veneto
DNF Alvarez Marroquin Oscar Gael A.R. Monex Pro Cycling Team U19
DNF Benitez Patino Noe A.R. Monex Pro Cycling Team U19
DNF Cortes Cisneros Gustavo Daniel A.R. Monex Pro Cycling Team U19
DNF Morales Jonathan A.R. Monex Pro Cycling Team U19
DNF Rodriguez Agudo Esmar Raul A.R. Monex Pro Cycling Team U19
DNF Marchi Tommaso Borgo Molino Vigna Fiorita
DNF Turri Thomas Borgo Molino Vigna Fiorita
DNF Babovich Mikita Cannibal B Victorious
DNF Ballif Anco Watersley R+D Road Team
DNF Jaht Joonas Watersley R+D Road Team
DNF Pirinen Miko Watersley R+D Road Team
DNF Strejcek Adam Watersley R+D Road Team

Informacija