Guatemala RR

Državna prvenstva, Jednodnevna utrka, 18. lipanj 2023, Guatemala

Rezultati

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme UCI
01 Vasquez Adolfo Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki 05:20:5350
02 Vasquez Mardoqueo Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 0030
03 Gonzalez Francisco Ceramicas Castelli-ADD Xela + 1920
04 Ajpacajá Sabino Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 2515
05 Rodas Manuel Decorabaños - AC Quetzaltenango + 01:1710
06 Sacor Bryan Ceramicas Castelli-ADD Xela + 02:505
07 Mendez Amilcar Ceramicas Castelli-ADD Xela + 03:273
08 Canastuj Jose Ceramicas Castelli-ADD Xela + 03:293
09 Ajpacajá Celso Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 03:311
10 Hernández Basilio Teo Copajebal Totonicapan + 06:231
11 Chonay Wilson A.C.Chimaltenango + 07:20
12 Julajuj Alex Rony Lasal Cocinas-Louriña + 10:20
13 Monterroso Dorian Decorabaños - AC Quetzaltenango + 12:04
14 Ajpacaja Alfredo Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 12:20
15 Sam Henry Decorabaños - AC Quetzaltenango + 14:10
16 Cali Wilder A.C.San Marcos-Acredicom + 14:14
17 Rabinal Dario PPP Development Team + 15:40
18 Azanon Diego PPP Development Team + 19:19
19 Ajcay William Team Cyclin-Linaflor Solola + 19:26
20 Pichiya Alex Muni Fraijanes-Llantera Alvarado + 19:44
21 Ajtun Antony CMaster-Xela + 21:54
22 Rios Brayan Ceramicas Castelli-ADD Xela + 21:54
23 Ajpacajá Santos Teo Copajebal Totonicapan + 22:32
24 Vasquez Fredy Abelardo Campo Verde + 22:32
25 Velasquez Genaro ADD Quiché-Copiner + 23:19
DNS Picyan Fernando Sergio -
DNS Sunun Daniel -
DNS Cano Gomez Luis A.C.Huehuetenango
DNS Velasco Garcia Alex Santiago A.C.Huehuetenango
DNS Granados Pablo E.C.Juvenil Mission
DNS Diaz Ricardo Ejercito de Guatemala
DNS Ordonez Hector Ejercito de Guatemala
DNS Perez Werner Isaac Ejercito de Guatemala
DNS Chicol Josue -
DNS Munoz Nehemias Pinturas Celco
DNS Morales Daniel Team Chimaltenango-Pinturautos
DNF Aguilar Juan -
DNF Canastuj Calel Josué Francisco -
DNF Chacon Juan -
DNF De Leon Jhonnatan -
DNF Lopez Edwin Mizraim -
DNF Lopez Leon Victor -
DNF Mejia Andri Magdiel -
DNF Mucun Cesar -
DNF Pol Luis -
DNF Rodriguez Pablo Mario Adolfo -
DNF Tale Saloj Joel Eduardo -
DNF Velasquez Tubac Edwin Emilio -
DNF Ajquijay Nelson A.C.Chimaltenango
DNF Mazate Erik A.C.Chimaltenango
DNF Quiej Josue A.C.Chimaltenango
DNF Quina Elvis A.C.Chimaltenango
DNF Serech William A.C.Chimaltenango
DNF De la Roca Luis A.C.Huehuetenango
DNF De La Roca Hernandez Diego Jose A.C.Huehuetenango
DNF Gomez Jersy A.C.Huehuetenango
DNF Gomez Rivas Jose Vidael A.C.Huehuetenango
DNF Martinez David A.C.Huehuetenango
DNF Perez Perez Wilfredo A.C.Huehuetenango
DNF Vasquez Emerson A.C.Huehuetenango
DNF Farela Alex A.C.San Marcos-Acredicom
DNF Lopez Endi A.C.San Marcos-Acredicom
DNF Rabinal German A.C.San Marcos-Acredicom
DNF Chan Ezequiel ADD Quiché-Copiner
DNF Matzar Rudy ADD Quiché-Copiner
DNF Baquiax Vasquez Fredy Aldosa Jalapa
DNF Chonay Brandon Aldosa Jalapa
DNF Godoy Elian Aldosa Jalapa
DNF Juarez Jose Aldosa Jalapa
DNF Lucero Escobar Luis Diego Aldosa Jalapa
DNF Garcia Edy Josue CMaster-Xela
DNF Perez Cum Luis Raymundo CMaster-Xela
DNF Popa Toc Raul CMaster-Xela
DNF Queme Juan Diego CMaster-Xela
DNF Ramirez Juan Miguel CMaster-Xela
DNF Camacho Yesvin Campo Verde
DNF Boron Melvin Ceramicas Castelli-ADD Xela
DNF Ramos Roberto Ceramicas Castelli-ADD Xela
DNF Escobar Walter Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto
DNF Ixcaya Cuc Brayan Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto
DNF Toyom Ezequias Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto
DNF De Leon Daniel Decorabaños - AC Quetzaltenango
DNF Ispache Julio Decorabaños - AC Quetzaltenango
DNF Toc Gerson Decorabaños - AC Quetzaltenango
DNF Velasquez Job Abdias E.C.Juvenil Mission
DNF Morales Pedro Pablo Ejercito de Guatemala
DNF Sisimith Xuya David Emmanuel Ejercito de Guatemala
DNF Vicente William Ejercito de Guatemala
DNF Yac Julian Ejercito de Guatemala
DNF Arreaga de León Rodrigo Rafael Fronterizos Huehue
DNF Diaz Juan Ramon Fronterizos Huehue
DNF Galindo Ronald Agustin Fronterizos Huehue
DNF Lopez Calderon Cesar Fronterizos Huehue
DNF Perez Wilman Fronterizos Huehue
DNF Torres Sergio Fronterizos Huehue
DNF Gonzalez Max Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki
DNF Morales Esdras Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki
DNF Ramos Tony Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki
DNF Torres Edgar Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki
DNF Tuiz Victor Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki
DNF Velasquez Escobar Nery Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki
DNF Morales Guido -
DNF Gonzalez Esvin Muni Fraijanes-Llantera Alvarado
DNF Maaz Aju Josue Muni Fraijanes-Llantera Alvarado
DNF Vasquez Luis Muni Fraijanes-Llantera Alvarado
DNF Hernandez Guaran Irwin Orlando Muni Pana Atilan
DNF Lopez Edgar Muni Pana Atilan
DNF Mucun Miguel Muni Pana Atilan
DNF Argueta Julio Pinturas Celco
DNF Bulux Fredy Pinturas Celco
DNF Sinay Marvin Pinturas Celco
DNF Oquendo Jose PPP Development Team
DNF Soto Cristhian T.D.Cyl.The Feet
DNF Herrera Gadi Taller y Distribuidoa Cyl
DNF Moran Randy Taller y Distribuidoa Cyl
DNF Roca Diego Taller y Distribuidoa Cyl
DNF Maldonado Larry Team Cyclin-Linaflor Solola
DNF Zamora Manuel Team Cyclin-Linaflor Solola
DNF Cortez Jaime Teo Copajebal Totonicapan
DNF Menchu Isaias Teo Copajebal Totonicapan
DNF Vasquez Jaime Teo Copajebal Totonicapan

Informacija