Cottbuser Juniors

UCI Junior, Etapna utrka, 5. -7. travanj 2024, Germany

GC Mladež Šprint

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Just Pedersen Carl Emil CeramicSpeed Herning CK Junior 05:37:23
02 Lewandowski Dawid Poland + 11
03 Strzelecki Michal Velotalent Team Sobótka + 12
04 Krzyskow Dominik Poland + 24
05 Jackowiak Janek Poland + 25
06 Petry Paul-Felix Team Stadler Niedersachsen + 29
07 Kristensen Mads CeramicSpeed Herning CK Junior + 32
08 Esch Hugo B&H Junioren Team Thüringen + 33
09 Zobl Valentin LRV Oberösterreich + 35
10 Tammepuu Riko Estonia + 42
11 Sorbian Maciej Poland + 42
12 Wedekind Victor B&H Junioren Team Thüringen + 43
13 Faltynek Jan Team Dukla Praha Juniors + 44
14 Poschacher Valentin LRV Oberösterreich + 44
15 Harneke Emil Rose Team NRW + 47
16 Larsen Alexander Nørskov Team Bach Advokater - Giant Store + 47
17 Bak Tristan Bruun Team Bach Advokater - Giant Store + 49
18 Kosch Johannes LRV Oberösterreich + 53
19 Lygra Vetle Gilje Team NCF Region West + 54
20 Mauss Moritz Rose Team NRW + 54
21 Vavro Kristian Team Dukla Praha Juniors + 57
22 Bradac Adam Team Dukla Praha Juniors + 57
23 Precup Horea LotuSteam U19 + 59
24 Viehböck Paul LRV Oberösterreich + 01:02
25 Campean Luca LotuSteam U19 + 01:05
26 Skarstein Erling Team NCF Region West + 01:06
27 Pietrzak Igor Alks Stal Grudziadz + 01:06
28 Stupperich Valentin LV Württemberg + 01:07
29 Bittman Adam Rexonix Kovo Praha + 01:07
30 de Zee Lau Team Bach Advokater - Giant Store + 01:08
31 Chudy Kacper Velotalent Team Sobótka + 01:11
32 Bosniatzki Marvin Junioren Schwalbe Team Sachsen + 01:12
33 König Aaron LV Baden + 01:13
34 Unruh Mirko Team Stadler Niedersachsen + 01:14
35 Van Der Merwe Nicholas Bulgaria + 01:14
36 Preyler Gabriel LRV Oberösterreich + 01:16
37 Stanic Dusan LotuSteam U19 + 01:17
38 Purnoch Matyas Rexonix Kovo Praha + 01:17
39 Tilly Karl-Aksel CeramicSpeed Herning CK Junior + 01:18
40 Gentzik Louis B&H Junioren Team Thüringen + 01:18
41 Abramek Jakub Velotalent Team Sobótka + 01:18
42 Pritrznik Jon LotuSteam U19 + 01:20
43 Adamczak Paul LV Brandenburg + 01:22
44 Brückner Filip Rexonix Kovo Praha + 01:23
45 Matejek Simon Team Dukla Praha Juniors + 01:23
46 Markert Florian LV Baden + 01:23
47 Thielemeier Jonah Rose Team NRW + 01:26
48 Meinberg Eric B&H Junioren Team Thüringen + 01:28
49 Leben Tilman LV Brandenburg + 01:30
50 Rege Erik Team NCF Region West + 01:30
51 Geissler Bruno B&H Junioren Team Thüringen + 01:30
52 Kasprowicz Aleksander Alks Stal Grudziadz + 01:31
53 Markovic Gavrilo LotuSteam U19 + 01:31
54 Hedeås Victor Svealand Cycling Team U19 + 01:32
55 Garstenauer Sebastian LRV Oberösterreich + 01:34
56 Helml Hendrik Team Stadler Niedersachsen + 01:34
57 Puuraid Joonas Estonia + 01:38
58 Wrona Szymon Velotalent Team Sobótka + 01:38
59 Langmann Jakob LV Württemberg + 01:39
60 Junker Nils Svealand Cycling Team U19 + 01:39
61 Schipkowski Jonathan Junioren Schwalbe Team Sachsen + 01:39
62 Mast Florian LV Württemberg + 01:44
63 Szulik Dawid Poland + 01:44
64 Schulz Samuel LV Württemberg + 01:45
65 Post Niklas Fabian Junioren Schwalbe Team Sachsen + 01:52
66 Madisson Mik Estonia + 01:52
67 Johne Thor Junioren Schwalbe Team Sachsen + 01:52
68 Stedry Adam Rexonix Kovo Praha + 01:53
69 Laidinen Arseni Estonia + 01:55
70 Albersdörfer Enzo B&H Junioren Team Thüringen + 01:57
71 Nihlen Alfred Svealand Cycling Team U19 + 01:59
72 Stryjewski Piotr Velotalent Team Sobótka + 02:06
73 Dvoracek Tobias Rexonix Kovo Praha + 02:14
74 Marvig Oskar Svealand Cycling Team U19 + 02:14
75 Kleibrant Wilmer Svealand Cycling Team U19 + 02:17
76 Nickel Simon LV Brandenburg + 02:18
77 Kjøllesdal Isak Team NCF Region West + 02:20
78 Michalovic Ondrej Team Dukla Praha Juniors + 02:21
79 Frajbis Adam Team Dukla Praha Juniors + 02:40
80 Bylewski Michal Alks Stal Grudziadz + 03:18
81 Tittel Kai LV Brandenburg + 04:36
82 Herheim Ola Blikberg Team NCF Region West + 04:40
83 Müller Mardius LV Brandenburg + 04:53
84 Mikonya Max Junioren Schwalbe Team Sachsen + 04:59
85 Schiffner Hugo Junioren Schwalbe Team Sachsen + 05:00
86 Kostkowski Joachim Alks Stal Grudziadz + 05:06
87 Chittka Jan Martin Team Stadler Niedersachsen + 05:13
88 Arjus Henri Estonia + 05:13
89 Damgaard Hector CeramicSpeed Herning CK Junior + 05:40
90 Plich Colin Rose Team NRW + 07:04
91 Kalman Daniel Akos LotuSteam U19 + 07:29
92 Weyer Carlo LV Brandenburg + 10:07
93 Yanev Dmitriy Bulgaria + 10:55
94 Bruchwalski Jan Velotalent Team Sobótka + 11:04
95 Vyborny Krystof Rexonix Kovo Praha + 11:43
96 Karlsson Anton Svealand Cycling Team U19 + 11:48
DNF Hadzhiev Kevin Bulgaria
DNF Mateev Petar Bulgaria
DNF Uzunchev Stanislav Bulgaria
DNF Yovevski Stefan Bulgaria
DNF Ründva Richard Estonia
DNF Golonko Ignacy Poland
DNF Smørås Filip Team NCF Region West
DNF Jablonski Kacper Alks Stal Grudziadz
DNF Jurek Pawel Alks Stal Grudziadz
DNF Bøge Noah CeramicSpeed Herning CK Junior
DNF Winther Lucas Rask CeramicSpeed Herning CK Junior
DNF Jakob Jeremias LV Baden
DNF Kemm Samuel LV Baden
DNF Maier Kilian Johannes LV Baden
DNF Uhl Marlon LV Baden
DNF Hoffmann Linus LV Württemberg
DNF Schiller Robert LV Württemberg
DNF Drees Lennart Rose Team NRW
DNF Hansen Tristan Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Jessen Møller William Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Juul Brinch Oscar Team Bach Advokater - Giant Store
DNF Vorberg Tim Team Stadler Niedersachsen

Informacija