Vuelta a Ecuador

UCI, Etapna utrka, 2.etapa, 26.rujan 2023, Ecuador

Etapa GC Mladež Planina Šprint Tim

DoB?
Poz Vozač TimUCI Vrijeme
1 Chalapud RobinsonTeam Banco Guayaquil 7 03:08:08
2 Montenegro JorgeTeam Banco Guayaquil 3 + 01:06
3 Guama ByronMovistar-Best PC 1 + 03:02
4 Montenegro SantiagoMovistar-Best PC + 03:06
5 Rosero NixonTeam Banco Guayaquil + 03:10
6 Navarro RoynerAVV Peru + 06:44
7 Revelo FranklinTeam Saitel + 06:44
8 Huera RichardMovistar-Best PC + 08:00
9 Montoya CristhianTeam Banco Guayaquil + 08:00
10 Obando BrayanTeam C & S Technology + 08:00
11 Puentestar StalinTeam C & S Technology + 08:17
12 Burbano JoelJonathan Narvaez SF + 12:23
13 Tobar Cristian CamiloTeam Saitel + 12:29
14 Leiton RonaldTeam Cinecable Internet - Twitter + 13:38
15 Parra HeinerCanel´s-ZeroUno + 15:29
16 Narvaez AlexisTeam Pichincha + 16:58
17 Fuertes JoelMovistar-Best PC + 18:02
18 Kreikemeier KadeTeam Rio Grande Elite CT + 18:22
19 Galviz CarlosMovistar-Best PC + 19:38
20 Villalba JordanTeam Saitel + 20:18
21 Tobay WilliamClub D.E.F Halcones unidos + 21:19
22 Caiza ErikTeam Saitel + 23:46
23 Riascos Juan FelipeAVV Peru + 24:37
24 Irua MauricioTeam C & S Technology + 25:07
25 Montalvo DiegoTeam C & S Technology + 25:11
26 Gutiérrez CarlosTeam Banco Guayaquil + 26:04
27 Salgado JosueTeam Saitel + 26:24
28 Rodriguez Beltran RubenJonathan Narvaez SF + 26:24
29 Castaño ErikJonathan Narvaez SF + 26:24
30 Pita Hidrobo AlejandroTeam Saitel + 31:14
31 McGeough CormacCanel´s-ZeroUno + 31:22
32 Alarcon PabloCanel´s-ZeroUno + 31:22
33 Cotacachi ElvisJonathan Narvaez SF + 31:22
34 Pita SebastianToscana Cayambe + 31:22
35 Yazan Montenegro Gabriel OmarJonathan Narvaez SF + 31:22
36 Gonzales CharleAVV Peru + 31:22
37 Pruner NathanTeam Rio Grande Elite CT + 31:22
38 Quimbianba JimmyToscana Cayambe + 31:22
39 Mora Revelo AlejandroTeam Cinecable Internet - Twitter + 31:22
40 Velasquez EdisonTeam Pichincha + 31:22
41 Haro StevenTeam Banco Guayaquil + 31:22
42 Pastas Jhon AlbertoAVV Peru + 31:22
43 Villareal DavidTeam C & S Technology + 31:22
44 Monteros Romero LuisTeam Pichincha + 31:22
45 Rosero BryanTeam Cinecable Internet - Twitter + 31:22
46 Santos EfrenCanel´s-ZeroUno + 31:22
47 Colcha Rommel DarioToscana Cayambe + 31:22
48 Montenegro JuanTeam Cinecable Internet - Twitter + 31:22
49 Navarrete SegundoTeam Saitel + 31:22
50 Farinango JuanToscana Cayambe + 31:22
51 Crispin Sullcaray JoelAVV Peru + 31:27
52 Rodriguez WilsonAVV Peru + 31:38
53 Arellano DavidToscana Cayambe + 32:29
54 Caicedo SebastianTeam Banco Guayaquil + 32:31
55 Espinosa BolivarPanamá es Cultura y Valores + 33:37
56 Sarmiento Jose AndresTeam C & S Technology + 34:43
57 Reyes StevenTeam C & S Technology + 35:19
58 Palma AndersonTeam Cinecable Internet - Twitter + 38:08
59 Leiton StivenTeam Cinecable Internet - Twitter + 38:08
60 Chuquizan HugoTeam Cinecable Internet - Twitter + 38:31
61 Vivas AdonisJonathan Narvaez SF + 39:51
62 Prado IgnacioCanel´s-ZeroUno + 42:06
63 Alba Juan DiegoMovistar-Best PC + 42:06
64 Albarracin Cordova ChristianClub D.E.F Halcones unidos + 45:25
65 York HenryTeam Rio Grande Elite CT + 50:45
66 Alvarado FranciscoClub D.E.F Halcones unidos + 52:26
67 Machuca Machuca Alejandro ArmandoClub D.E.F Halcones unidos + 52:26
68 Bacala JosephTeam Rio Grande Elite CT + 52:26
69 Hidalgo PatrickTeam Pichincha + 52:49
70 Gomez YelkoPanamá es Cultura y Valores + 54:02
71 Gutierrez Pianda CristianTeam Pichincha + 54:59
72 Suesca Marco TulioMovistar-Best PC + 57:32
73 Garzon Mosquera Rene MateoJonathan Narvaez SF + 01:01:12
74 Archibold FranklinPanamá es Cultura y Valores + 01:01:52
75 Matute FreddTeam Rio Grande Elite CT + 01:06:05
76 Jurado CristoferPanamá es Cultura y Valores + 01:06:07
77 Strah AlexPanamá es Cultura y Valores + 01:06:07
78 Haro HugoClub D.E.F Halcones unidos + 01:08:48
DNF Moscoso RomuloClub D.E.F Halcones unidos
DNF Rodriguez Molina DavidClub D.E.F Halcones unidos
Poz Vozač Tim Vrijeme
1 9 Chalapud RobinsonTeam Banco Guayaquil06:06:48
2 3 Montenegro JorgeTeam Banco Guayaquil+ 01:10
3 1 Guama ByronMovistar-Best PC+ 03:05
4 4 Montenegro SantiagoMovistar-Best PC+ 03:16
5 2 Rosero NixonTeam Banco Guayaquil+ 03:20
6 18 Navarro RoynerAVV Peru+ 06:54
7 18 Revelo FranklinTeam Saitel+ 06:54
8 4 Obando BrayanTeam C & S Technology+ 08:10
9 22 Huera RichardMovistar-Best PC+ 08:10
10 1 Puentestar StalinTeam C & S Technology+ 08:27
11 4 Burbano JoelJonathan Narvaez SF+ 12:33
12 6 Tobar Cristian CamiloTeam Saitel+ 12:39
13 17 Leiton RonaldTeam Cinecable Internet - Twitter+ 13:48
14 Parra HeinerCanel´s-ZeroUno+ 15:39
15 11 Narvaez AlexisTeam Pichincha+ 17:08
16 17 Fuertes JoelMovistar-Best PC+ 18:12
17 3 Kreikemeier KadeTeam Rio Grande Elite CT+ 18:32
18 33 Montoya CristhianTeam Banco Guayaquil+ 20:09
19 10 Tobay WilliamClub D.E.F Halcones unidos+ 21:29
20 20 Galviz CarlosMovistar-Best PC+ 22:33
21 23 Villalba JordanTeam Saitel+ 23:19
22 11 Riascos Juan FelipeAVV Peru+ 24:47
23 4 Montalvo DiegoTeam C & S Technology+ 25:21
24 3 Gutiérrez CarlosTeam Banco Guayaquil+ 26:14
25 6 Salgado JosueTeam Saitel+ 26:34
26 11 Irua MauricioTeam C & S Technology+ 28:00
27 8 Rodriguez Beltran RubenJonathan Narvaez SF+ 28:49
28 27 Alarcon PabloCanel´s-ZeroUno+ 31:07
29 27 Monteros Romero LuisTeam Pichincha+ 31:17
30 24 Haro StevenTeam Banco Guayaquil+ 31:32
31 14 Pruner NathanTeam Rio Grande Elite CT+ 31:32
32 16 Pastas Jhon AlbertoAVV Peru+ 31:32
33 20 Navarrete SegundoTeam Saitel+ 31:32
34 11 Velasquez EdisonTeam Pichincha+ 31:32
35 3 Cotacachi ElvisJonathan Narvaez SF+ 31:32
36 2 Pita SebastianToscana Cayambe+ 31:32
37 9 Rosero BryanTeam Cinecable Internet - Twitter+ 31:32
38 16 Rodriguez WilsonAVV Peru+ 31:48
39 1 Pita Hidrobo AlejandroTeam Saitel+ 34:08
40 4 McGeough CormacCanel´s-ZeroUno+ 34:15
41 Quimbianba JimmyToscana Cayambe+ 34:19
42 Farinango JuanToscana Cayambe+ 34:23
43 6 Caiza ErikTeam Saitel+ 34:27
44 14 Castaño ErikJonathan Narvaez SF+ 39:03
45 Yazan Montenegro Gabriel OmarJonathan Narvaez SF+ 40:36
46 4 Villareal DavidTeam C & S Technology+ 42:08
47 44 Prado IgnacioCanel´s-ZeroUno+ 42:09
48 9 Vivas AdonisJonathan Narvaez SF+ 42:46
49 6 Mora Revelo AlejandroTeam Cinecable Internet - Twitter+ 43:59
50 7 Montenegro JuanTeam Cinecable Internet - Twitter+ 44:01
51 10 Arellano DavidToscana Cayambe+ 45:09
52 7 Caicedo SebastianTeam Banco Guayaquil+ 45:11
53 5 Sarmiento Jose AndresTeam C & S Technology+ 45:24
54 2 Palma AndersonTeam Cinecable Internet - Twitter+ 50:30
55 7 Chuquizan HugoTeam Cinecable Internet - Twitter+ 51:11
56 8 Santos EfrenCanel´s-ZeroUno+ 52:45
57 9 Gonzales CharleAVV Peru+ 52:46
58 5 Alba Juan DiegoMovistar-Best PC+ 54:28
59 9 Espinosa BolivarPanamá es Cultura y Valores+ 55:01
60 12 Reyes StevenTeam C & S Technology+ 56:50
61 18 Gomez YelkoPanamá es Cultura y Valores+ 57:03
62 3 Leiton StivenTeam Cinecable Internet - Twitter+ 59:32
63 11 Crispin Sullcaray JoelAVV Peru+ 01:01:37
64 10 York HenryTeam Rio Grande Elite CT+ 01:03:21
65 10 Colcha Rommel DarioToscana Cayambe+ 01:04:23
66 10 Bacala JosephTeam Rio Grande Elite CT+ 01:05:04
67 20 Suesca Marco TulioMovistar-Best PC+ 01:07:44
68 22 Archibold FranklinPanamá es Cultura y Valores+ 01:12:04
69 2 Alvarado FranciscoClub D.E.F Halcones unidos+ 01:13:54
70 1 Gutierrez Pianda CristianTeam Pichincha+ 01:16:23
71 6 Albarracin Cordova ChristianClub D.E.F Halcones unidos+ 01:18:27
72 9 Jurado CristoferPanamá es Cultura y Valores+ 01:18:51
73 Garzon Mosquera Rene MateoJonathan Narvaez SF+ 01:23:25
74 2 Machuca Machuca Alejandro ArmandoClub D.E.F Halcones unidos+ 01:25:28
75 3 Hidalgo PatrickTeam Pichincha+ 01:25:51
76 9 Matute FreddTeam Rio Grande Elite CT+ 01:27:29
77 7 Strah AlexPanamá es Cultura y Valores+ 01:27:35
78 2 Haro HugoClub D.E.F Halcones unidos+ 01:48:10
Poz Vozač Tim Vrijeme
1 1 Rosero NixonTeam Banco Guayaquil 06:10:08
2 6 Revelo FranklinTeam Saitel + 03:34
3 1 Obando BrayanTeam C & S Technology + 04:50
4 6 Leiton RonaldTeam Cinecable Internet - Twitter + 10:28
5 1 Kreikemeier KadeTeam Rio Grande Elite CT + 15:12
6 11 Villalba JordanTeam Saitel + 19:59
7 4 Riascos Juan FelipeAVV Peru + 21:27
8 5 Rodriguez Beltran RubenJonathan Narvaez SF + 25:29
9 8 Monteros Romero LuisTeam Pichincha + 27:57
10 5 Pruner NathanTeam Rio Grande Elite CT + 28:12
11 4 Velasquez EdisonTeam Pichincha + 28:12
12 1 Cotacachi ElvisJonathan Narvaez SF + 28:12
13 1 Pita SebastianToscana Cayambe + 28:12
14 5 Rosero BryanTeam Cinecable Internet - Twitter + 28:12
15 1 Pita Hidrobo AlejandroTeam Saitel + 30:48
16 Quimbianba JimmyToscana Cayambe + 30:59
17 2 Caiza ErikTeam Saitel + 31:07
18 3 Vivas AdonisJonathan Narvaez SF + 39:26
19 2 Mora Revelo AlejandroTeam Cinecable Internet - Twitter + 40:39
20 2 Montenegro JuanTeam Cinecable Internet - Twitter + 40:41
21 2 Caicedo SebastianTeam Banco Guayaquil + 41:51
22 4 Sarmiento Jose AndresTeam C & S Technology + 42:04
23 3 Palma AndersonTeam Cinecable Internet - Twitter + 47:10
24 1 Chuquizan HugoTeam Cinecable Internet - Twitter + 47:51
25 2 Gonzales CharleAVV Peru + 49:26
26 Leiton StivenTeam Cinecable Internet - Twitter + 56:12
27 3 Crispin Sullcaray JoelAVV Peru + 58:17
28 Gutierrez Pianda CristianTeam Pichincha + 01:13:03
29 2 Albarracin Cordova ChristianClub D.E.F Halcones unidos + 01:15:07
30 1 Garzon Mosquera Rene MateoJonathan Narvaez SF + 01:20:05
31 1 Hidalgo PatrickTeam Pichincha + 01:22:31
Poz Tim Vrijeme
1 4 Team Banco Guayaquil 18:25:10
2 1 Movistar-Best PC + 09:49
3 4 Team Saitel + 35:15
4 2 Team Pichincha + 35:17
5 1 Team C & S Technology + 37:08
6 2 AVV Peru + 58:27
7 1 Jonathan Narvaez SF + 01:03:10
8 7 Canel´s-ZeroUno + 01:13:39
9 1 Team Cinecable Internet - Twitter + 01:24:18
10 1 Toscana Cayambe + 01:39:28
11 Team Rio Grande Elite CT + 01:48:39
12 1 Club D.E.F Halcones unidos + 02:28:42
13 1 Panamá es Cultura y Valores + 02:50:42

Informacija