Durango-Durango

UCI, Jednodnevna utrka, 14. svibanj 2024, Spain

Rezultati UCI

DoB?
Poz Vozač TimUCI Vrijeme
1 Kerbaol CédrineCeratizit-WNT Pro Cycling 125 02:45:56
2 Muzic EvitaFDJ-SUEZ 85 + 04
3 de Jong ThalitaLotto Dstny Ladies 70 + 05
4 Brand LucindaLidl-Trek 60 + 10
5 Aalerud KatrineUno-X Mobility 50 + 12
6 Meijering MareilleMovistar Team 40 + 12
7 Borghesi GiadaBTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 35 + 17
8 Rüegg NoemiEF Education-Cannondale 30 + 19
9 Borghesi LetiziaEF Education-Cannondale 25 + 19
10 Santesteban AneLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi 20 + 01:03
11 Arzuffi Alice MariaCeratizit-WNT Pro Cycling 15 + 01:03
12 Blanco Calbet YuraniLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi 10 + 01:14
13 Mahé OcéaneARKEA-B&B HOTELS 5 + 01:14
14 Boilard SimoneUno-X Mobility 5 + 01:14
15 Hartmann ElenaRoland 5 + 01:14
16 Magalhães Ana VitoriaBePink-Bongioanni 3 + 01:16
17 Valtulini ElisaBePink-Bongioanni 3 + 01:16
18 Baril OliviaMovistar Team 3 + 01:19
19 Ludwig Cecilie UttrupFDJ-SUEZ 3 + 01:23
20 Patiño PaulaMovistar Team 3 + 01:23
21 Curinier LéaFDJ-SUEZ 3 + 01:23
22 Christie HenriettaHuman Powered Health 3 + 01:23
23 Zontone AsiaIsolmant-Premac-Vittoria 3 + 01:23
24 Ryo TitiaARKEA-B&B HOTELS 3 + 01:23
25 Eric JelenaMovistar Team 3 + 01:52
26 Cipressi CarlottaUAE Development Team + 01:52
27 Pintar UrsaBTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo + 01:53
28 Blasi Cairol PaulaMassi Baix Ter Women's Team + 02:00
29 Magnaldi EricaUAE Development Team + 02:00
30 Laubig LeoniePrimeau Vélo-Groupe Abadie + 02:00
31 Lowden JoscelinUno-X Mobility + 02:00
32 Claes LotteARKEA-B&B HOTELS + 02:09
33 Espinola Agua MarinaPrimeau Vélo-Groupe Abadie + 02:18
34 Fidanza AriannaCeratizit-WNT Pro Cycling + 02:24
35 Armitage MeganEF Education-Cannondale + 02:26
36 Thomas SégolèneTeam Komugi-Grand Est + 02:26
37 Dronova TamaraRoland + 03:04
38 Raaijmakers MaritHuman Powered Health + 03:04
39 Asencio LauraCeratizit-WNT Pro Cycling + 03:05
40 Copponi ClaraLidl-Trek + 03:15
41 Gielkens EsmeeLotto Dstny Ladies + 03:21
42 Piergiovanni FedericaUAE Development Team + 03:25
43 Kolesava AnastasiyaCANYON//SRAM Generation + 03:42
44 Pirrone ElenaRoland + 04:41
45 Minke Anderson SolbjørkUno-X Mobility + 04:51
46 Biriukova YuliiaHuman Powered Health + 05:04
47 Henttala LottaEF Education-Cannondale + 05:50
48 Ruiz Perez LauraMovistar Team + 05:50
49 Berton NinaCeratizit-WNT Pro Cycling + 05:50
50 Trias Jordan MireiaMassi Baix Ter Women's Team + 05:50
51 Bryson Boe LolaUAE Development Team + 05:50
52 Nuñez MiryamPrimeau Vélo-Groupe Abadie + 07:08
53 Koerner RebeccaUno-X Mobility + 07:08
54 Wiel JadeFDJ-SUEZ + 07:08
55 Zwaan SophiaUAE Development Team + 07:08
56 Duval EugénieFDJ-SUEZ + 07:08
57 De Francesco DanielleARKEA-B&B HOTELS + 07:08
58 Yapura Plaza MariaTeam Komugi-Grand Est + 07:13
59 Klein LisaLidl-Trek + 07:13
60 Romeu Solaz MartaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 07:23
61 Cipriani CarmelaBePink-Bongioanni + 07:23
62 Gebru Eyeru TesfoamTeam Komugi-Grand Est + 07:23
63 Savi PriscaBePink-Bongioanni + 07:23
64 Bertold IsabellaFarto-BTC Women + 07:35
65 Gutierrez AriadnaFarto-BTC Women + 07:38
66 Curnis ValeriaIsolmant-Premac-Vittoria + 07:51
67 van de Guchte QuintyLotto Dstny Ladies + 08:42
68 Joncheray VictoireTeam Komugi-Grand Est + 09:18
69 Vadillo Crespo EneritzLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 09:20
70 Märkl JuleCANYON//SRAM Generation + 10:00
71 Basilico ValentinaEneicat-CM Team + 10:12
72 Zanardi SilviaHuman Powered Health + 10:12
73 Muresan ManuelaSoltec Iberoamerica + 10:16
74 Gilabert Vilaplana ArianaEneicat-CM Team + 10:16
75 Imaz Perez NahiaZatika + 10:16
76 Koster AnouskaUno-X Mobility + 10:16
77 Zufiria LurZatika + 10:16
78 Zanetti LindaHuman Powered Health + 10:16
79 Pellegrini FrancescaUAE Development Team + 10:16
80 Doebel-Hickok KristaHuman Powered Health + 10:20
81 Jimenez Pincay EstefaniaCatalunya + 10:26
82 Le Roux MaudeCANYON//SRAM Generation + 10:26
DNF Cavallar ValentinaARKEA-B&B HOTELS
DNF Colje MaaikeARKEA-B&B HOTELS
DNF Borello CarlottaBTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
DNF Colnar SpelaBTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
DNF Zumer HanaBTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
DNF Cagnazzo IreneBePink-Bongioanni
DNF Colombi SeleneBePink-Bongioanni
DNF Ingabire DianeCANYON//SRAM Generation
DNF Schmidsberger DanielaCANYON//SRAM Generation
DNF Ukpeseraye Ese LovinaCANYON//SRAM Generation
DNF Banlles Santamaria MariaCatalunya
DNF Gomez Argiles IrisCatalunya
DNF Marti Selles LauraCatalunya
DNF Ortiz Bonilla EmmaCatalunya
DNF Soldevilla Sanchez AndreaCatalunya
DNF Kessler NinaEF Education-Cannondale
DNF Alzate AndreaEneicat-CM Team
DNF Bulleri AlessiaEneicat-CM Team
DNF Vargas CarolinaEneicat-CM Team
DNF Lynch OdetteFarto-BTC Women
DNF Martinez AndreaFarto-BTC Women
DNF Svanholmer TusneldaFarto-BTC Women
DNF Mazzorana SaraIsolmant-Premac-Vittoria
DNF Rossetti SoniaIsolmant-Premac-Vittoria
DNF Zanga MartaIsolmant-Premac-Vittoria
DNF Quagliotto NadiaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi
DNF Yonamine EriLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi
DNF Holmgren IsabellaLidl-Trek
DNF Vervloet SterreLotto Dstny Ladies
DNF Ovejero Lopez NataliaMassi Baix Ter Women's Team
DNF Perez Conejero SusanaMassi Baix Ter Women's Team
DNF Romance MartaMassi Baix Ter Women's Team
DNF Ruiz Sanchez IngridMassi Baix Ter Women's Team
DNF Beti Perez MartaMeruelo
DNF Carvalho MartaMeruelo
DNF Pereira BeatrizMeruelo
DNF Perez Figueroa AndreaMeruelo
DNF Roland LucianaMeruelo
DNF Roxo BeatrizMeruelo
DNF Gutierrez SheylaMovistar Team
DNF Koukouma DimitraPrimeau Vélo-Groupe Abadie
DNF Lavergne JazminePrimeau Vélo-Groupe Abadie
DNF Thomas AnabellePrimeau Vélo-Groupe Abadie
DNF Eklund NathalieRoland
DNF Kiesenhofer AnnaRoland
DNF Swinkels SylvieRoland
DNF Mena Solano MilagroSoltec Iberoamerica
DNF Tauler Lorenzo NuriaSoltec Iberoamerica
DNF Ulatowska AlicjaSoltec Iberoamerica
DNF Péloquin JoséphineTeam Komugi-Grand Est
DNF Gabilondo OlatzZatika
DNF Mangas Echeveste NayaZatika
DNF Marquet Ferran OlatzZatika
DNF Sanchez Galarraga OnekaZatika

Informacija