Valromey Juniors

UCI Junior, Etapna utrka, 3.etapa, 12.srpanj 2024, France

Etapa GC Mladež Bodovi Planina Šprint Tim

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Withen Philipsen Albert Tscherning Cycling Academy 02:09:27
02 Pericas Adria Team Torrent-Tadesan-Purito + 00
03 Omrzel Jakob Cannibal B Victorious + 00
04 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 35
05 Finn Lorenzo GRENKE - Auto Eder + 35
06 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 + 02:18
07 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder + 02:18
08 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 + 02:18
09 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 + 02:18
10 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 02:18
11 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 02:18
12 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 02:18
13 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 02:18
14 Fietzke Paul GRENKE - Auto Eder + 02:18
15 Argeles Clement Charvieu-Chavagneux IC Junior + 02:18
16 De Gendt Leander Cannibal B Victorious + 02:18
17 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche Comte + 02:18
18 Hancz Tamas LM Mix Team + 02:18
19 Daumas Remi Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:18
20 Borremans Kasper Cannibal B Victorious + 02:18
21 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious + 02:18
22 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 02:18
23 Vuillier Axel Bourgogne-Franche Comte + 02:18
24 Sambinello Enea Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 03:48
25 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 03:48
26 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 + 03:48
27 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 03:53
28 Smith Adam LM Mix Team + 03:53
29 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 03:53
30 Toselli Ivan Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 03:54
31 Nijs Milan GMS CT Glabbeek + 03:54
32 Novak Filip Ciclistica Trevigliese + 03:54
33 Bosio Tommaso Ciclistica Trevigliese + 03:56
34 Flaterud Magnus Uno-X NTG + 03:57
35 Hone Levi Academy Région Sud p/b Giant + 04:43
36 Coudiere Cantin Timothée CREF - TotalEnergies Juniors + 05:13
37 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 02:18
38 Matossian Sevane Academy Région Sud p/b Giant + 05:27
39 Van den Meerssche Lomme Waasland Wolves + 06:24
40 Burckel Peyton EF Education-ONTO + 06:24
41 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 06:24
42 Kayser Aurélien Auvergne-Rhône-Alpes + 06:24
43 Cosgrove Joe The Cycling Academy U19 + 06:24
44 Ballerini Mattia Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 06:24
45 Boussemaere Louic Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 06:24
46 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 06:24
47 Hollamby Noah Charvieu-Chavagneux IC Junior + 06:31
48 Rishøj Hugo Tscherning Cycling Academy + 07:37
49 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 + 08:27
50 Zafra Marc Team Torrent-Tadesan-Purito + 08:27
51 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 08:27
52 Moncoutié Matteo Auvergne-Rhône-Alpes + 08:27
53 Mahon George LM Mix Team + 08:27
54 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 08:27
55 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08:27
56 Adolfsen Herman Uno-X NTG + 08:27
57 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 08:27
58 Evans Presley EF Education-ONTO + 08:27
59 Mizoule Ludo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08:56
60 Sainz Arriola Benat Gipuzkoa + 09:36
61 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 09:36
62 Vuillemin Loïc Bourgogne-Franche Comte + 09:39
63 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 09:39
64 Luiten Teis Waasland Wolves + 09:39
65 Cardona Valdajos Joan Gipuzkoa + 09:45
66 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 09:49
67 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 09:49
68 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 09:49
69 Coleman Sam Academy Région Sud p/b Giant + 10:00
70 Farrés Aleix Team Torrent-Tadesan-Purito + 10:10
71 Herbreteau Victor Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 10:11
72 Breton Kylian Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 10:52
73 Hinds Max The Cycling Academy U19 + 13:06
74 Ormazabal Kepa Gipuzkoa + 14:36
75 Raby Charly CREF - TotalEnergies Juniors + 14:36
76 Scottoni Pietro Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 14:36
77 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 14:36
78 Meccia Leonardo Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 14:36
79 Sage Dylan Cannibal B Victorious + 14:40
80 De Waele Mathis Cannibal B Victorious + 14:41
81 Grolier Robin Auvergne-Rhône-Alpes + 14:41
82 Bleteau Noah The Cycling Academy U19 + 17:27
83 Perez Noah Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 17:27
84 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 17:29
85 Van Gils Lucas Wielerclub Onder Ons Parike + 17:34
86 Karbu Aleksander Uno-X NTG + 17:34
87 Øksnes Håkon Eiksund JEGG-DJR Academy U19 + 17:34
88 Cabanillas Ethan Gipuzkoa + 17:37
89 Commeene Ferre Waasland Wolves + 17:37
90 Auroux Florian Bourgogne-Franche Comte + 17:37
91 Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 18:58
92 Lasker Harry EF Education-ONTO + 19:40
93 Olvera Lucas Team Torrent-Tadesan-Purito + 23:29
94 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 23:29
95 Clemmensen Theodor GRENKE - Auto Eder + 23:29
96 Unanue Urresti Aratz Gipuzkoa + 23:29
97 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 23:29
98 Diaz Garcia Juan Team Inca Juniors + 23:29
99 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 24:47
100 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 24:47
101 Louagie Matti Waasland Wolves + 24:50
102 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors + 24:50
103 Wuyts Arno GMS CT Glabbeek + 24:50
104 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 + 24:50
105 Beck Valentin Team 31 Jolly Cycles U19 + 24:50
106 Rijvers Max LM Mix Team + 24:50
107 Boix Aran Team Torrent-Tadesan-Purito + 24:50
108 Menanteau Lucas CREF - TotalEnergies Juniors + 24:50
109 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 24:50
110 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 24:50
111 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 24:50
112 Mahé Arthur CREF - TotalEnergies Juniors + 24:50
113 Casey Patrick GRENKE - Auto Eder + 24:50
114 Moncada Cristian Team Inca Juniors + 25:00
115 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 25:04
116 Donati Andrea Ciclistica Trevigliese + 25:14
117 Vasquez Dorado David Team Inca Juniors + 25:14
118 Gamba Thomas Ciclistica Trevigliese + 26:05
119 Johnsen Henrik Vea Uno-X NTG + 26:05
120 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 26:05
121 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 27:34
122 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 27:38
123 Nicoloso Luca Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 27:43
124 Walker Oliver The Cycling Academy U19 + 27:53
125 Sanvicens Sansa Pol Team Torrent-Tadesan-Purito + 27:55
126 Fernandez de Gorostiza Aimar Gipuzkoa + 27:55
127 Dancer Tom Auvergne-Rhône-Alpes + 28:01
128 Caltagirone Natan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 29:08
129 Berthet Samuel Charvieu-Chavagneux IC Junior + 29:08
130 Harter Hugo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 29:25
131 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 29:28
132 Hindø Jonathan Tscherning Cycling Academy + 29:28
133 Magnoulon Lorik Team 31 Jolly Cycles U19 + 29:41
134 Korbel Matyas Ciclistica Trevigliese + 30:09
135 Estupiñán Kevin Team Inca Juniors + 30:09
136 Fontenay Jonas Team 31 Jolly Cycles U19 + 30:09
137 Forest Noé Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 30:09
138 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 30:28
139 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 30:29
140 Michielsen Thor Waasland Wolves + 30:33
141 Jourda Yannis Auvergne-Rhône-Alpes + 34:10
142 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 34:29
143 Arnaud Lucas Auvergne-Rhône-Alpes + 35:20
144 Haaning Sebastian Tscherning Cycling Academy + 36:19
145 Tilly Karl-Aksel Team Inca Juniors + 36:19
146 Hobolth Marius Tscherning Cycling Academy + 36:51
DNS Åhman Magnus Tscherning Cycling Academy
DNS Streif Noah EF Education-ONTO
DNS Barnett Gray EF Education-ONTO
DNF Kral Krystof GRENKE - Auto Eder
DNF Muys Quinten Crabbé-Dstny Juniors
DNF De Bock Aless Acrog-Tormans U19
DNF Vassal Theophile Bourgogne-Franche Comte
DNF Chardon Johan CREF - TotalEnergies Juniors
DNF Ferré Mattéo CREF - TotalEnergies Juniors
DNF Anderson Theo Team Inca Juniors
DNF De Paepe Thor Gaverzicht Be Okay-Van Mossel
DNF Bialon Nicolas LM Mix Team
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 1 Withen Philipsen Albert Tscherning Cycling Academy 07:35:19
02 3 Finn Lorenzo GRENKE - Auto Eder + 53
03 4 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 55
04 10 Omrzel Jakob Cannibal B Victorious + 01:17
05 4 Fietzke Paul GRENKE - Auto Eder + 02:05
06 - Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 02:37
07 1 Hancz Tamas LM Mix Team + 02:56
08 1 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious + 02:56
09 1 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 + 02:57
10 2 Vuillier Axel Bourgogne-Franche Comte + 03:36
11 2 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder + 03:39
12 5 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 + 03:41
13 3 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 03:41
14 5 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche Comte + 03:41
15 3 Borremans Kasper Cannibal B Victorious + 03:41
16 15 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 03:41
17 16 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike + 03:41
18 21 Daumas Remi Team 31 Jolly Cycles U19 + 03:41
19 16 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 03:41
20 27 Pericas Adria Team Torrent-Tadesan-Purito + 03:54
21 17 Sambinello Enea Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 04:03
22 18 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 04:09
23 12 Bosio Tommaso Ciclistica Trevigliese + 05:11
24 4 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 + 05:11
25 4 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 05:16
26 4 Nijs Milan GMS CT Glabbeek + 05:17
27 11 Toselli Ivan Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 05:17
28 9 Coudiere Cantin Timothée CREF - TotalEnergies Juniors + 06:36
29 12 Smith Adam LM Mix Team + 06:49
30 14 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 07:40
31 16 Van den Meerssche Lomme Waasland Wolves + 07:45
32 11 Burckel Peyton EF Education-ONTO + 07:47
33 9 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 07:47
34 12 Cosgrove Joe The Cycling Academy U19 + 07:47
35 10 Boussemaere Louic Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 07:47
36 10 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 07:47
37 10 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 09:50
38 12 Argeles Clement Charvieu-Chavagneux IC Junior + 09:57
39 3 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 + 12:14
40 3 Mahon George LM Mix Team + 12:14
41 15 Flaterud Magnus Uno-X NTG + 12:42
42 6 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 13:36
43 14 Novak Filip Ciclistica Trevigliese + 13:38
44 17 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 13:53
45 8 Hollamby Noah Charvieu-Chavagneux IC Junior + 14:15
46 34 De Gendt Leander Cannibal B Victorious + 14:36
47 22 Hone Levi Academy Région Sud p/b Giant + 15:04
48 1 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 16:03
49 11 Ballerini Mattia Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 16:26
50 2 Mizoule Ludo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 16:40
51 8 Rishøj Hugo Tscherning Cycling Academy + 17:38
52 6 Zafra Marc Team Torrent-Tadesan-Purito + 18:24
53 17 Auroux Florian Bourgogne-Franche Comte + 19:00
54 29 Matossian Sevane Academy Région Sud p/b Giant + 19:25
55 9 Coleman Sam Academy Région Sud p/b Giant + 20:06
56 15 Cardona Valdajos Joan Gipuzkoa + 20:06
57 11 Galle Mika Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 20:10
58 17 Evans Presley EF Education-ONTO + 20:31
59 19 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 20:45
60 19 Amerlynck Nathan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 20:45
61 6 Breton Kylian Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 21:13
62 29 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 + 21:18
63 18 Van Gils Lucas Wielerclub Onder Ons Parike + 21:21
64 2 Raby Charly CREF - TotalEnergies Juniors + 24:44
65 62 Casey Patrick GRENKE - Auto Eder + 25:01
66 11 Perez Noah Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 26:00
67 20 Herbreteau Victor Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 26:09
68 48 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors + 26:13
69 46 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 + 26:13
70 7 De Waele Mathis Cannibal B Victorious + 26:47
71 26 Kayser Aurélien Auvergne-Rhône-Alpes + 26:48
72 18 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 27:00
73 7 Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 29:19
74 7 Commeene Ferre Waasland Wolves + 29:55
75 11 Scottoni Pietro Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 30:26
76 25 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 31:13
77 15 Hinds Max The Cycling Academy U19 + 32:41
78 6 Øksnes Håkon Eiksund JEGG-DJR Academy U19 + 32:56
79 21 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 33:14
80 7 Diaz Garcia Juan Team Inca Juniors + 34:53
81 24 Vuillemin Loïc Bourgogne-Franche Comte + 35:02
82 17 Beck Valentin Team 31 Jolly Cycles U19 + 35:06
83 13 Nagengast Ruud Junior JEGG-DJR Academy U19 + 35:08
84 21 Vasquez Dorado David Team Inca Juniors + 35:22
85 11 Wuyts Arno GMS CT Glabbeek + 36:48
86 30 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 37:46
87 33 Moncoutié Matteo Auvergne-Rhône-Alpes + 39:03
88 6 Lasker Harry EF Education-ONTO + 39:31
89 33 Adolfsen Herman Uno-X NTG + 39:58
90 16 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 40:21
91 19 Estupiñán Kevin Team Inca Juniors + 40:30
92 4 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 42:18
93 24 Grolier Robin Auvergne-Rhône-Alpes + 42:43
94 34 Luiten Teis Waasland Wolves + 42:59
95 13 Harter Hugo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 43:18
96 1 Olvera Lucas Team Torrent-Tadesan-Purito + 43:45
97 34 Sainz Arriola Benat Gipuzkoa + 43:54
98 5 Geerinck Seppe Crabbé-Dstny Juniors + 44:25
99 14 Dahl Marius Innhaug Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 44:52
100 10 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 45:07
101 20 Meccia Leonardo Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 46:06
102 - Clemmensen Theodor GRENKE - Auto Eder + 48:20
103 31 Ormazabal Kepa Gipuzkoa + 49:23
104 - Donati Andrea Ciclistica Trevigliese + 50:13
105 9 Forest Noé Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 50:32
106 20 Bleteau Noah The Cycling Academy U19 + 50:47
107 9 Fernandez de Gorostiza Aimar Gipuzkoa + 50:54
108 9 Walker Oliver The Cycling Academy U19 + 51:05
109 3 Unanue Urresti Aratz Gipuzkoa + 51:07
110 38 Farrés Aleix Team Torrent-Tadesan-Purito + 51:32
111 3 Boix Aran Team Torrent-Tadesan-Purito + 51:33
112 20 Cabanillas Ethan Gipuzkoa + 51:58
113 4 Menanteau Lucas CREF - TotalEnergies Juniors + 52:21
114 13 Korbel Matyas Ciclistica Trevigliese + 53:40
115 4 Van Boterdael Matiz Wielerclub Onder Ons Parike + 55:12
116 3 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 55:48
117 7 Bouchaert Dries Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 55:49
118 31 Sage Dylan Cannibal B Victorious + 56:05
119 4 Mahé Arthur CREF - TotalEnergies Juniors + 56:34
120 7 Louagie Matti Waasland Wolves + 58:10
121 24 Karbu Aleksander Uno-X NTG + 58:16
122 8 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 58:21
123 5 Magnoulon Lorik Team 31 Jolly Cycles U19 + 59:19
124 9 Gamba Thomas Ciclistica Trevigliese + 01:00:33
125 4 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 01:03:48
126 1 Michielsen Thor Waasland Wolves + 01:03:52
127 12 Tilly Karl-Aksel Team Inca Juniors + 01:04:05
128 11 Dancer Tom Auvergne-Rhône-Alpes + 01:04:18
129 15 Hobolth Marius Tscherning Cycling Academy + 01:04:31
130 13 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 01:05:23
131 9 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 01:05:27
132 18 Rijvers Max LM Mix Team + 01:06:19
133 11 Johnsen Henrik Vea Uno-X NTG + 01:06:47
134 7 Sanvicens Sansa Pol Team Torrent-Tadesan-Purito + 01:07:27
135 7 Caltagirone Natan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:08:57
136 - Jourda Yannis Auvergne-Rhône-Alpes + 01:09:30
137 18 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 01:10:14
138 9 Hindø Jonathan Tscherning Cycling Academy + 01:10:50
139 7 De Leyn Matthe Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:11:13
140 11 Fontenay Jonas Team 31 Jolly Cycles U19 + 01:11:52
141 4 Haaning Sebastian Tscherning Cycling Academy + 01:11:59
142 12 Nicoloso Luca Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 01:13:05
143 13 Berthet Samuel Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:14:45
144 14 Moncada Cristian Team Inca Juniors + 01:15:17
145 8 Arnaud Lucas Auvergne-Rhône-Alpes + 01:18:32
146 11 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:23:50
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious 07:38:15
02 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder + 43
03 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 45
04 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 01:13
05 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:15
06 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:20
07 Coudiere Cantin Timothée CREF - TotalEnergies Juniors + 03:40
08 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 04:44
09 Burckel Peyton EF Education-ONTO + 04:51
10 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 04:51
11 Reitz Braden Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 06:54
12 Flaterud Magnus Uno-X NTG + 09:46
13 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 10:40
14 Novak Filip Ciclistica Trevigliese + 10:42
15 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 10:57
16 De Gendt Leander Cannibal B Victorious + 11:40
17 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 13:07
18 Ballerini Mattia Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 13:30
19 Cardona Valdajos Joan Gipuzkoa + 17:10
20 Martinet Valentin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 24:04
21 Commeene Ferre Waasland Wolves + 26:59
22 Scottoni Pietro Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 27:30
23 Hinds Max The Cycling Academy U19 + 29:45
24 Øksnes Håkon Eiksund JEGG-DJR Academy U19 + 30:00
25 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 30:18
26 Beck Valentin Team 31 Jolly Cycles U19 + 32:10
27 Lasker Harry EF Education-ONTO + 36:35
28 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 37:25
29 Estupiñán Kevin Team Inca Juniors + 37:34
30 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 39:22
31 Sainz Arriola Benat Gipuzkoa + 40:58
32 Brys Senne JEGG-DJR Academy U19 + 42:11
33 Fernandez de Gorostiza Aimar Gipuzkoa + 47:58
34 Unanue Urresti Aratz Gipuzkoa + 48:11
35 Boix Aran Team Torrent-Tadesan-Purito + 48:37
36 Korbel Matyas Ciclistica Trevigliese + 50:44
37 Andreassen Peder Wettre Uno-X NTG + 52:52
38 Sage Dylan Cannibal B Victorious + 53:09
39 Mahé Arthur CREF - TotalEnergies Juniors + 53:38
40 Louagie Matti Waasland Wolves + 55:14
41 Karbu Aleksander Uno-X NTG + 55:20
42 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 55:25
43 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 01:00:52
44 Michielsen Thor Waasland Wolves + 01:00:56
45 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 01:02:27
46 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 01:02:31
47 Johnsen Henrik Vea Uno-X NTG + 01:03:51
48 Sanvicens Sansa Pol Team Torrent-Tadesan-Purito + 01:04:31
49 Hindø Jonathan Tscherning Cycling Academy + 01:07:54
50 Nicoloso Luca Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 01:10:09
51 Berthet Samuel Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:11:49
52 Moncada Cristian Team Inca Juniors + 01:12:21
53 De Clerck Lars Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:20:54
Poz Vozač Tim Bodovi
01 Withen Philipsen Albert Tscherning Cycling Academy 62
02 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 41
03 Finn Lorenzo GRENKE - Auto Eder 36
04 Fietzke Paul GRENKE - Auto Eder 36
05 Omrzel Jakob Cannibal B Victorious 32
06 Møller Andersen Noah Lindholm GRENKE - Auto Eder 32
07 Sambinello Enea Vangi Sama Ricambi Il Pirata 29
08 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 27
09 Valjavec Erazem Acrog-Tormans U19 27
10 Casey Patrick GRENKE - Auto Eder 25
11 Pericas Adria Team Torrent-Tadesan-Purito 24
12 Hancz Tamas LM Mix Team 23
13 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 23
14 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors 22
15 Smith Adam LM Mix Team 20
16 Argeles Clement Charvieu-Chavagneux IC Junior 20
17 Stevenson Lucas Cannibal B Victorious 18
18 Diaz Garcia Juan Team Inca Juniors 15
19 Vuillier Axel Bourgogne-Franche Comte 13
20 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche Comte 12
21 Bosio Tommaso Ciclistica Trevigliese 12
22 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 12
23 Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike 11
24 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active 10
25 Borremans Kasper Cannibal B Victorious 10
26 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors 10
27 Peace Matthew Tofauti Everyone Active 9
28 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors 9
29 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 8
30 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 5
31 De Gendt Leander Cannibal B Victorious 5
32 Gaffney David Team 31 Jolly Cycles U19 4
33 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 3
34 Daumas Remi Team 31 Jolly Cycles U19 2
35 Burckel Peyton EF Education-ONTO 1
Poz Tim Vrijeme
01 GRENKE - Auto Eder 22:51:50
02 Cannibal B Victorious + 02:05
03 Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 06:32
04 Team 31 Jolly Cycles U19 + 08:15
05 Acrog-Tormans U19 + 10:38
06 Bourgogne-Franche Comte + 12:26
07 LM Mix Team + 16:10
08 Wielerclub Onder Ons Parike + 17:49
09 Vangi Sama Ricambi Il Pirata + 20:00
10 Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 25:45
11 Academy Région Sud p/b Giant + 32:34
12 EF Education-ONTO + 32:42
13 Tofauti Everyone Active + 33:10
14 JEGG-DJR Academy U19 + 39:39
15 Team Torrent-Tadesan-Purito + 44:02
16 Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 52:46
17 Ciclistica Trevigliese + 01:01:44
18 Crabbé-Dstny Juniors + 01:05:04
19 Tscherning Cycling Academy + 01:09:13
20 CREF - TotalEnergies Juniors + 01:09:57
21 GMS CT Glabbeek + 01:14:40
22 Waasland Wolves + 01:14:47
23 The Cycling Academy U19 + 01:15:06
24 Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:19:04
25 Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:23:48
26 Gipuzkoa + 01:28:36
27 Uno-X NTG + 01:30:14
28 Team Inca Juniors + 01:34:56
29 Auvergne-Rhône-Alpes + 01:37:16

Informacija