Menen - Menen Juniors

UCI Junior, Jednodnevna utrka, 7. srpanj 2024, Belgium

Rezultati

DoB?
Poz Vozač Tim Vrijeme
01 Craps Stan Acrog-Tormans U19 02:46:08
02 Loy Oscar Pierre & Sol - OG Cycles - Team + 02
03 Ganini Stefano S.C Romanese Cycling Team + 02
04 Misseeuw Lowiek Van Moer Logistics Cycling Team + 02
05 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02
06 Stroeykens Seppe Brain² Olympia Tienen + 02
07 Van Speybroeck Yoni Isorex Cycling Team + 08
08 Groman Adrian Flanders Devo + 35
09 Cornali Christian S.C Romanese Cycling Team + 35
10 Ballif Anco Watersley R+D Road Team + 35
11 Cheminant Steven Olympique Grande-Synthe U19 + 35
12 Rinaldi Andrea S.C Romanese Cycling Team + 35
13 Solen Keije Goudenbod-Parkhotel Development Team + 35
14 Delestrait Tommy Crabbé-Dstny Juniors + 35
15 Plasman Briek Van Moer Logistics Cycling Team + 35
16 Vandersteene Leander Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 35
17 Erberveld Jorik Merida Tifosi Adelaar Development Team + 35
18 Lejeune Aurelien Crabbé-Dstny Juniors + 35
19 Pirinen Miko Watersley R+D Road Team + 35
20 Smit Stan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 35
21 Vanooteghem Lucas WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 35
22 Rijvers Max Tigerr/Cannibal + 35
23 Moyaert Matthis CT Luc Wallays-Jonge Renners + 35
24 Nicolaides Sybren Wielerclub Onder Ons Parike + 35
25 Murphy Alex Shibden Apex RT + 35
26 Maessen Daan Watersley R+D Road Team + 35
27 Adaszak Ksawery Watersley R+D Road Team + 35
28 Derksen Jente Merida Tifosi Adelaar Development Team + 35
29 Blaauwgeers Maurits WSV de Peddelaars U19 + 35
30 Ramoudt Legolas Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 35
31 Van Meenen Dries Van Moer Logistics Cycling Team + 35
32 Durie Zeno Van Moer Logistics Cycling Team + 35
33 Hélin Jul Acrog-Tormans U19 + 35
34 Buiter Maurits WPG Amsterdam U19 + 35
35 Winter Zeno Levi Tigerr/Cannibal + 35
36 Thunnissen Camiel WPG Amsterdam U19 + 35
37 Edwards Denholm Shibden Apex RT + 35
38 Depraetere Gust CT Luc Wallays-Jonge Renners + 35
39 Quint Antoine WSV de Peddelaars U19 + 35
40 Skrapcis Olivers Tigerr/Cannibal + 35
41 Mons Jasper WPG Amsterdam U19 + 35
42 Verbiest Kobe Acrog-Tormans U19 + 35
43 Lewis Cillian Shibden Apex RT + 35
44 Moro Marco Maria S.C Romanese Cycling Team + 35
45 Baxter Rowan Shibden Apex RT + 35
46 Segboer Quint Merida Tifosi Adelaar Development Team + 35
47 Abbott Samuel Shibden Apex RT + 35
48 Signorini Luca S.C Romanese Cycling Team + 35
49 Roor Maxim Rose Team NRW + 35
50 Felies Thor Rudyco Cycling Team + 35
51 Dayer Thor Van Moer Logistics Cycling Team + 35
52 Verleysen Thor Rudyco Cycling Team + 35
53 Heerman Luigi Wielerclub Onder Ons Parike + 35
54 Warrant Robin Crabbé-Dstny Juniors + 35
55 Willis Eddie Watersley R+D Road Team + 35
56 Schouren Jip TWC Pijnenburg + 35
57 Sebrechts Daan Brain² Olympia Tienen + 35
58 Tol Dean Goudenbod-Parkhotel Development Team + 35
59 Maes Luca Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 35
60 Christiaens Jasper Tigerr/Cannibal + 35
61 Sprimont Fabian Brain² Olympia Tienen + 35
62 Lesy Mathis KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 35
63 Hannes Kamiel Acrog-Tormans U19 + 35
64 Vandenbussche Loris Pierre & Sol - OG Cycles - Team + 35
65 Hoskens Niels Rudyco Cycling Team + 35
66 Vanassche Arthur Pierre & Sol - OG Cycles - Team + 35
67 Fedherbe Axel Pierre & Sol - OG Cycles - Team + 35
68 Denys Bastiaan Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 35
69 Hiemstra Finn WSV de Peddelaars U19 + 35
70 Vancoppenolle Mats WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 35
71 Laureys Fons Rudyco Cycling Team + 35
72 Odriozola Josu Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 35
73 Candrix Axel Crabbé-Dstny Juniors + 35
74 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 35
75 Deram Stan Van Moer Logistics Cycling Team + 35
76 Arends Finn Merida Tifosi Adelaar Development Team + 35
77 Glorieux Stan WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 35
78 Declercq Mart Wielerclub Onder Ons Parike + 35
79 De Smul Staf KVC Meetjesland Knesselaere U19 + 35
80 Lefevre Fabrice Wielerclub Onder Ons Parike + 35
81 Tijsen Tristan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 35
82 De Paepe Kiany Isorex Cycling Team + 35
83 Ismail Syaheed TWC Pijnenburg + 35
84 Verhulst Axel Olympique Grande-Synthe U19 + 35
85 van Veen Tom WSV de Peddelaars U19 + 35
86 De Bruyne Damy Isorex Cycling Team + 35
87 Amorison Sacha Wielerclub Onder Ons Parike + 35
88 Coleman Vos Isorex Cycling Team + 35
89 Hinnekens Lucien Pierre & Sol - OG Cycles - Team + 35
90 Alting Mees TWC Pijnenburg + 35
91 Cassaert Mathis CT Luc Wallays-Jonge Renners + 35
92 Mouris Michiel WPG Amsterdam U19 + 35
93 Labbe Pierrick Olympique Grande-Synthe U19 + 35
94 Guercilena Marco S.C Romanese Cycling Team + 51
95 Van Looy Stan Acrog-Tormans U19 + 01:08
96 Bosmans Thibau Brain² Olympia Tienen + 01:41
97 Desimpelaere Ward Gaverzicht Be Okay-Van Mossel + 01:45
98 Van Der Vurst Kobe Crabbé-Dstny Juniors + 03:15
DNF Acimovic Nikolai Flanders Devo
DNF Fox Joshua Flanders Devo
DNF Horne Matthew Flanders Devo
DNF Vitale Jack Flanders Devo
DNF Webb Jack Flanders Devo
DNF Vleugels Sylvain Tigerr/Cannibal
DNF Wasserman Thijn Tigerr/Cannibal
DNF Verbrugge Jasper Acrog-Tormans U19
DNF De Winter Milan Rudyco Cycling Team
DNF Van Tichelt Lennert Rudyco Cycling Team
DNF Briesen Mats Brain² Olympia Tienen
DNF Van Minnebruggen Tobias Brain² Olympia Tienen
DNF Lorie Rias Crabbé-Dstny Juniors
DNF Vermeeren Obe CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Biersteker Tom-Pieter Goudenbod-Parkhotel Development Team
DNF Uyttersprot Keith Isorex Cycling Team
DNF Claes Keano KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF De Vos Maxim KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Goudsmedt Justin KVC Meetjesland Knesselaere U19
DNF Wouda Gerben Merida Tifosi Adelaar Development Team
DNF Zielstra Kaj Merida Tifosi Adelaar Development Team
DNF Butez Jordan Olympique Grande-Synthe U19
DNF Colbe Matheo Olympique Grande-Synthe U19
DNF Leclercq Mathis Olympique Grande-Synthe U19
DNF Leclercq Omer Pierre & Sol - OG Cycles - Team
DNF Harneke Emil Rose Team NRW
DNF Plich Colin Rose Team NRW
DNF Thielemeier Jonah Rose Team NRW
DNF Zink Paul Rose Team NRW
DNF Hoyle Charlie Shibden Apex RT
DNF de Jong Thijmen TWC Pijnenburg
DNF Fuite Michiel TWC Pijnenburg
DNF van den Kieboom Phillip TWC Pijnenburg
DNF Strejcek Adam Watersley R+D Road Team
DNF Cuthbert Travis Wielerclub Onder Ons Parike
DNF Laflere Milo WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF McGillivray Callum WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Vantomme Mateo WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF de Kok Freek WPG Amsterdam U19
DNF van Os Liam WPG Amsterdam U19
DNF de Roos Mads WSV de Peddelaars U19

Informacija