FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
Tour de Romandie
Divizija 1, Etapna utrka, 3.etapa, 8.svibanj 1998, Switzerland
Informacije o utrci
Rezultati
Startlist
Povijest
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Etapa
GC
Etapa: Prolog
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Etapa: 05
Etapa: 06
Embed Results
Nacije
Australia
Austria
Belgium
Colombia
Denmark
France
Germany
Great Britain
Italy
Kazakhstan
Netherlands
New Zealand
Poland
Russia
Spain
Switzerland
USA
Timovi
Asics - CGA
Casino
Cofidis
Festina - Lotus
Gan - Crédit Agricole
Kelme - Costa Blanca
La Française des Jeux
Lotto - Mobistar
Mapei - Bricobi
Mercatone Uno - Bianchi
Post Swiss - Loup Sport
Rabobank
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
Ros Mary - Amica Chips
Saeco - Cannondale
Team Ericsson - Villiger
Team Polti
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
Dufaux
Laurent
1969
Festina - Lotus
04:27:12
02
Casagrande
Francesco
1970
Cofidis
+ 10
03
Rebellin
Davide
1971
Team Polti
+ 22
04
Gotti
Ivan
1969
Saeco - Cannondale
+ 00
05
Botero
Santiago
1972
Kelme - Costa Blanca
+ 23
06
Leblanc
Luc
1966
Team Polti
+ 43
07
Tonkov
Pavel
1969
Mapei - Bricobi
+ 01:00
08
Zülle
Alex
1968
Festina - Lotus
+ 01:03
09
Meier
Roland
1967
Cofidis
+ 01:09
10
Savoldelli
Paolo
1973
Saeco - Cannondale
+ 02:03
11
Zberg
Markus
1974
Post Swiss - Loup Sport
+ 03:06
12
Borgheresi
Simone
1968
Mercatone Uno - Bianchi
+ 03:31
13
Teteriouk
Andrei
1967
Lotto - Mobistar
+ 03:39
14
Shefer
Alexandre
1971
Asics - CGA
+ 04:03
15
Atienza
Daniel
1974
Team Polti
+ 04:07
16
Van de Wouwer
Kurt
1971
Lotto - Mobistar
+ 04:39
17
González Pico
José Jaime
1968
Kelme - Costa Blanca
+ 05:52
18
Camenzind
Oscar
1971
Mapei - Bricobi
+ 05:54
19
Rinero
Christophe
1973
Cofidis
+ 05:56
20
Faresin
Gianni
1965
Mapei - Bricobi
+ 06:02
21
Virenque
Richard
1969
Festina - Lotus
+ 06:04
22
Goubert
Stéphane
1970
Cofidis
+ 06:05
23
Moncoutié
David
1975
Cofidis
+ 00
24
Podenzana
Massimo
1961
Mercatone Uno - Bianchi
+ 06:07
25
Van Hyfte
Paul
1972
Lotto - Mobistar
+ 06:25
26
Garcia
Felix Manuel
1968
Festina - Lotus
+ 06:27
27
Codol
Massimo
1973
Mapei - Bricobi
+ 06:46
28
Huser
Rolf
1971
Post Swiss - Loup Sport
+ 07:01
29
Lanfranchi
Paolo
1968
Mapei - Bricobi
+ 07:14
30
Scirea
Mario
1964
Saeco - Cannondale
+ 08:09
31
Bobrik
Vladislav
1971
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 09:13
32
Conti
Roberto
1964
Mercatone Uno - Bianchi
+ 10:26
33
Vetsch
Patrick
1971
Post Swiss - Loup Sport
+ 10:40
34
Schnider
Daniel
1973
Post Swiss - Loup Sport
+ 10:40
35
Müller
Roland
1973
Team Ericsson - Villiger
+ 10:40
36
Rubiera
José Luis
1973
Kelme - Costa Blanca
+ 10:40
37
Gougot
Fabrice
1971
Casino
+ 10:43
38
Siboni
Marcello
1965
Mercatone Uno - Bianchi
+ 10:43
39
Scinto
Luca
1968
Asics - CGA
+ 10:43
40
Noè
Andrea
1969
Asics - CGA
+ 10:46
41
Hotz
Franz
1968
Post Swiss - Loup Sport
+ 11:05
42
Valoti
Gianluca
1973
Team Polti
+ 11:16
43
Guerini
Giuseppe
1970
Team Polti
+ 11:16
44
Jeker
Fabian
1968
Festina - Lotus
+ 13:06
45
Meier
Armin
1969
Festina - Lotus
+ 13:06
46
De Wolf
Steve
1975
Lotto - Mobistar
+ 13:12
47
Puttini
Felice
1967
Ros Mary - Amica Chips
+ 13:21
48
Bourquenoud
Pierre
1969
Post Swiss - Loup Sport
+ 13:46
49
Missaglia
Gabriele
1970
Mapei - Bricobi
+ 14:02
50
Paradis
Daniel
1970
Post Swiss - Loup Sport
+ 14:36
51
Cali
Vincent
1970
Casino
+ 14:36
52
Moos
Alexandre
1972
Saeco - Cannondale
+ 14:43
53
Järmann
Rolf
1966
Casino
+ 14:49
54
Coppolillo
Michele
1967
Asics - CGA
+ 14:54
55
Morin
Anthony
1974
La Française des Jeux
+ 15:05
56
Simon
François
1968
Gan - Crédit Agricole
+ 15:33
57
Finesso
Stefano
1971
Ros Mary - Amica Chips
+ 16:26
58
Gualdi
Mirko
1968
Team Polti
+ 16:55
59
Otxoa
Javier
1974
Kelme - Costa Blanca
+ 17:34
60
Gutiérrez
José Enrique
1974
Kelme - Costa Blanca
+ 17:34
61
Heulot
Stéphane
1971
La Française des Jeux
+ 18:42
62
Ledanois
Yvon
1969
La Française des Jeux
+ 18:42
63
Horner
Chris
1971
La Française des Jeux
+ 18:42
64
Bettini
Paolo
1974
Asics - CGA
+ 18:42
65
Luttenberger
Peter
1972
Rabobank
+ 18:44
66
Saugrain
Cyril
1973
Cofidis
+ 21:39
67
Cenghialta
Bruno
1962
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 22:40
68
Chiappucci
Claudio
1963
Ros Mary - Amica Chips
+ 22:40
69
Edo
Ángel
1970
Kelme - Costa Blanca
+ 22:40
70
Cipollini
Mario
1967
Saeco - Cannondale
+ 22:40
71
Graf
Urs
1974
Team Ericsson - Villiger
+ 22:40
72
Bugno
Gianni
1964
Mapei - Bricobi
+ 22:40
73
De Paoli
Daniele
1973
Ros Mary - Amica Chips
+ 22:40
74
Campagnari
Simone
1972
Ros Mary - Amica Chips
+ 22:40
75
Garzelli
Stefano
1973
Mercatone Uno - Bianchi
+ 22:40
76
Plaza Romero
David
1970
Cofidis
+ 22:40
77
Uriarte
José Ramón
1967
Festina - Lotus
+ 22:40
78
Von Flüe
Daniel
1970
Team Ericsson - Villiger
+ 22:40
79
Boardman
Chris
1968
Gan - Crédit Agricole
+ 22:40
80
Saligari
Marco
1965
Casino
+ 22:40
81
Peron
Andrea
1971
La Française des Jeux
+ 22:46
82
Spruch
Zbigniew
1965
Mapei - Bricobi
+ 22:46
83
Voigt
Jens
1971
Gan - Crédit Agricole
+ 22:46
84
Boscardin
Bruno
1970
Festina - Lotus
+ 22:46
85
Baldato
Fabio
1968
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 22:46
86
Goehring
Christoph
1973
Team Ericsson - Villiger
+ 22:46
87
Brognara
Andrea
1971
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 22:46
88
Velo
Marco
1974
Mercatone Uno - Bianchi
+ 22:46
89
Gono
Marcel
1976
Gan - Crédit Agricole
+ 22:49
90
Peers
Chris
1970
Lotto - Mobistar
+ 22:49
91
Casagranda
Stefano
1973
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 22:49
92
Lotz
Marc
1973
Rabobank
+ 22:49
93
Minali
Nicola
1969
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 22:49
94
Wauters
Marc
1969
Rabobank
+ 22:50
95
Molinari
Maurizio
1967
Ros Mary - Amica Chips
+ 22:50
96
Vifian
Frederic
1974
Post Swiss - Loup Sport
+ 22:50
97
Bessy
Frederic
1972
Casino
+ 22:50
98
Tauler Llull
Antonio
1974
Ros Mary - Amica Chips
+ 22:50
99
Petilleau
Stephane
1971
Gan - Crédit Agricole
+ 22:50
100
Miceli
Nicola
1971
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 22:53
101
Zumsteg
Lukas
1972
Team Ericsson - Villiger
+ 22:54
102
Tani
David
1969
Asics - CGA
+ 22:55
103
Agnolutto
Christophe
1969
Casino
+ 22:55
104
Seigneur
Eddy
1969
Gan - Crédit Agricole
+ 22:57
105
Crepaldi
Mirko
1972
Team Polti
+ 22:58
106
McEwen
Robbie
1972
Rabobank
+ 23:30
107
Charriere
Christian
1975
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 23:52
108
Konyshev
Dimitri
1966
Mercatone Uno - Bianchi
+ 24:03
109
Salvato
Christian
1971
Team Polti
+ 24:05
110
Fagnini
Gian Matteo
1970
Saeco - Cannondale
+ 24:12
111
Barnsley
Christopher
1971
Team Ericsson - Villiger
+ 24:14
112
Calcaterra
Giuseppe
1964
Saeco - Cannondale
+ 24:36
113
Fontanelli
Fabiano
1965
Mercatone Uno - Bianchi
+ 25:08
114
Bouyer
Franck
1974
La Française des Jeux
+ 25:43
115
Jonasson
Danny
1974
Rabobank
+ 25:46
116
Heule
Christian
1975
Team Ericsson - Villiger
+ 28:23
117
Moerenhout
Koos
1973
Rabobank
+ 28:36
118
Galvañ Manchon
Ruben
1974
Kelme - Costa Blanca
+ 29:00
DNF
Zberg
Beat
1971
Rabobank
DNF
Gianetti
Mauro
1964
La Française des Jeux
DNF
Richard
Pascal
1964
Casino
DNF
Bartoli
Michele
1970
Asics - CGA
DNF
Verbrugghe
Rik
1974
Lotto - Mobistar
DNF
Jolidon
Jacques
1969
Team Ericsson - Villiger
DNF
Bouvard
Gilles
1969
Casino
DNF
Fornaciari
Paolo
1971
Saeco - Cannondale
DNF
Lelli
Massimiliano
1967
Cofidis
DNF
González
Arsenio
1960
Kelme - Costa Blanca
DNF
Boven
Jan
1972
Rabobank
DNF
Langella
Anthony
1974
Gan - Crédit Agricole
DNF
Nazon
Damien
1974
La Française des Jeux
Informacija
Tour de Romandie
Switzerland
3.etapa | 151.0 km
Montreux
->
Veysonnaz
2.HC
L.Dufaux
| Lider