FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
Ronde van Groene Hart
UCI, Jednodnevna utrka, 21. ožujak 2010, Netherlands
Informacije o utrci
Rezultati
Povijest
2010
2009
2008
2007
Rezultati
Embed Results
Nacije
Australia
Austria
Belgium
China
Denmark
France
Germany
Great Britain
Greece
Ireland
Italy
Lithuania
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Portugal
Russia
Spain
Switzerland
USA
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
Mouris
Jens
1980
Vacansoleil
04:27:42
02
Eeckhout
Nico
1970
An Post - Sean Kelly
+ 11
03
Vanmarcke
Sep
1988
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 11
04
Brown
Graeme
1979
Rabobank
+ 11
05
van Hummel
Kenny
1982
Skil - Shimano
+ 11
06
Omloop
Geert
1974
Palmans - Cras
+ 11
07
Vanspeybrouck
Pieter
1987
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 11
08
De Vocht
Wim
1982
Team Milram
+ 11
09
Boucher
David
1980
Landbouwkrediet
+ 11
10
Reynès
Vicente
1981
Team HTC - Columbia
+ 11
11
Lachmann
Kim
1987
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 11
12
Westra
Lieuwe
1982
Vacansoleil
+ 11
13
Veelers
Tom
1984
Skil - Shimano
+ 11
14
Knaven
Servais
1971
Team Milram
+ 30
15
Flens
Rick
1983
Rabobank
+ 38
16
Kristoff
Alexander
1987
BMC Racing Team
+ 02:06
17
Celis Zabala
Vidal
1982
Footon-Servetto
+ 02:06
18
Van Emden
Jos
1985
Rabobank
+ 02:06
19
Van Staeyen
Michael
1988
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 02:06
20
Planckaert
Baptiste
1988
Landbouwkrediet
+ 02:06
21
Kruopis
Aidis
1986
Palmans - Cras
+ 02:06
22
Forke
Sebastian
1987
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 02:06
23
Stroetinga
Wim
1985
Team Milram
+ 02:06
24
McNally
Mark
1989
An Post - Sean Kelly
+ 02:06
25
Hagenaars
Luc
1987
Team Kuota - Indeland
+ 02:06
26
Mollema
Bauke
1986
Rabobank
+ 02:06
27
Lisabeth
Kenny
1981
An Post - Sean Kelly
+ 02:06
28
Neirynck
Stijn
1985
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 02:06
29
Chaigneau
Robin
1988
Skil - Shimano
+ 02:06
30
Minne
Stijn
1984
An Post - Sean Kelly
+ 02:06
31
Van Ruitenbeek
Emmanuel
1987
Team Kuota - Indeland
+ 02:06
32
Bellemakers
Dirk
1984
Landbouwkrediet
+ 02:06
33
Deroo
David
1985
Skil - Shimano
+ 02:06
34
Jezowski
Krzysztof
1975
CCC Polsat Polkowice
+ 02:06
35
Stewart
Jackson
1980
BMC Racing Team
+ 02:06
36
De Jonge
Maarten
1985
Cyclingteam Jo Piels
+ 02:06
37
García Dapena
David
1977
Xacobeo-Galicia
+ 02:06
38
Oliveira
Nelson
1989
Xacobeo-Galicia
+ 02:06
39
Neirynck
Kevin
1982
Landbouwkrediet
+ 02:06
40
Sieberg
Marcel
1982
Team HTC - Columbia
+ 02:06
41
Eichler
Markus
1982
Team Milram
+ 02:06
42
Schweizer
Michael
1983
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 02:06
43
Guldhammer
Rasmus
1989
Team HTC - Columbia
+ 02:06
44
Boeckmans
Kris
1987
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 02:06
45
Vangheel
Timothy
1986
Palmans - Cras
+ 02:06
46
Van Zandbeek
Ronan
1988
Van Vliet - EBH - Elshof
+ 02:06
47
Mayoz
Iban
1981
Footon-Servetto
+ 02:06
48
Felline
Fabio
1990
Footon-Servetto
+ 02:06
49
Stamsnijder
Tom
1985
Rabobank
+ 02:06
50
Fothen
Thomas
1983
Team Milram
+ 02:06
51
Lisowicz
Tomasz
1977
CCC Polsat Polkowice
+ 02:06
52
Grabsch
Bert
1975
Team HTC - Columbia
+ 02:06
53
Schröder
Björn
1980
Team Milram
+ 02:06
54
Lindeman
Bert-Jan
1989
Cyclingteam Jo Piels
+ 02:06
55
Brändle
Matthias
1989
Footon-Servetto
+ 02:06
56
Juodvalkis
Egidijus
1988
Palmans - Cras
+ 02:06
57
Rooijakkers
Piet
1980
Skil - Shimano
+ 02:06
58
Radochla
Steffen
1978
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 02:06
59
Dijkxhoorn
Rikke
1986
Van Vliet - EBH - Elshof
+ 02:06
60
Mol
Wouter
1982
Vacansoleil
+ 02:06
61
Pronk
Matthé
1974
Vacansoleil
+ 02:16
62
Steurs
Geert
1981
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 02:16
63
Traksel
Bobbie
1981
Vacansoleil
+ 02:16
64
Kruijswijk
Steven
1987
Rabobank
+ 02:16
65
Leukemans
Björn
1977
Vacansoleil
+ 02:16
66
Van Groen
Arnoud
1983
Vacansoleil
+ 02:16
67
Van Winden
Dennis
1987
Rabobank
+ 02:16
68
Wagner
Robert
1983
Skil - Shimano
+ 02:16
69
De Haan
Sierk-Jan
1981
Cyclingteam Jo Piels
+ 02:16
70
Van Leijen
Joost
1984
Vacansoleil
+ 02:16
71
McLaughlin
Ronan
1987
An Post - Sean Kelly
+ 02:53
72
Debusschere
Maxim
1986
An Post - Sean Kelly
+ 06:04
73
Vanbecelaere
Tom
1982
Palmans - Cras
+ 06:04
74
Ariesen
Johim
1988
Cyclingteam Jo Piels
+ 06:04
75
Francois
Jurgen
1985
Palmans - Cras
+ 06:04
76
Asselman
Jesper
1990
Van Vliet - EBH - Elshof
+ 06:04
77
Capelli
Ermanno
1985
Footon-Servetto
+ 06:04
78
Havik
Yoeri
1991
Van Vliet - EBH - Elshof
+ 06:04
79
Dockx
Gert
1988
Team HTC - Columbia
+ 06:04
80
Bodnar
Lukasz
1982
CCC Polsat Polkowice
+ 06:04
81
Batek
Dariusz
1986
CCC Polsat Polkowice
+ 06:04
82
Murphy
John
1984
BMC Racing Team
+ 06:04
83
Ghyselinck
Jan
1988
Team HTC - Columbia
+ 06:04
84
Caethoven
Steven
1981
Landbouwkrediet
+ 06:04
85
Cassidy
Mark
1985
An Post - Sean Kelly
+ 06:04
DNF
Borry
Kim
1985
An Post - Sean Kelly
DNF
Beyer
Chad
1986
BMC Racing Team
DNF
Moos
Alexandre
1972
BMC Racing Team
DNF
Zahner
Simon
1983
BMC Racing Team
DNF
Janiszewski
Sylwester
1988
CCC Polsat Polkowice
DNF
Repinski
Tomasz
1987
CCC Polsat Polkowice
DNF
Sznitko
Adam
1984
CCC Polsat Polkowice
DNF
Zielinski
Kamil
1988
CCC Polsat Polkowice
DNF
Polling
Peter-Jan
1990
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Van Dulmen
Thom
1985
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Van Ooijen
Cornelius
1986
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Corti
Marco
1986
Footon-Servetto
DNF
Gianetti
Noe
1989
Footon-Servetto
DNF
Gutierrez Palacios
David
1987
Footon-Servetto
DNF
Bertrand
Jonathan
1988
Landbouwkrediet
DNF
Dekkers
Hans
1981
Landbouwkrediet
DNF
Van den Haute
Tom
1987
Landbouwkrediet
DNF
Borremans
Steffen
1988
Palmans - Cras
DNF
Goris
Rob
1982
Palmans - Cras
DNF
Ji
Cheng
1987
Skil - Shimano
DNF
Jin
Long
1983
Skil - Shimano
DNF
Roulston
Hayden
1981
Team HTC - Columbia
DNF
Bertling
Matthias
1987
Team Kuota - Indeland
DNF
Kurth
Michael
1986
Team Kuota - Indeland
DNF
Mrosek
Daniel
1991
Team Kuota - Indeland
DNF
Westmattelmann
Daniel
1987
Team Kuota - Indeland
DNF
Terpstra
Niki
1984
Team Milram
DNF
Janorschke
Grischa
1987
Team Nutrixxion - Sparkasse
DNF
Mamos
Philipp
1982
Team Nutrixxion - Sparkasse
DNF
Obst
René
1977
Team Nutrixxion - Sparkasse
DNF
Schlüter
Jean-Michel
1986
Team Nutrixxion - Sparkasse
DNF
Boet
Mitchell
1990
Team Worldofbike.gr
DNF
Finders
Dirk
1985
Team Worldofbike.gr
DNF
Hopman
Jan
1987
Team Worldofbike.gr
DNF
Labbe
Alexander
1989
Team Worldofbike.gr
DNF
Raptis
Orestis
1990
Team Worldofbike.gr
DNF
Tricarico
Anthony
1978
Team Worldofbike.gr
DNF
Van Huffel
Wim
1979
Team Worldofbike.gr
DNF
Verberckmoes
Jasper
1989
Team Worldofbike.gr
DNF
Joseph
Gregory
1988
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Neyens
Maarten
1985
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Stamsnijder
Bas
1989
Van Vliet - EBH - Elshof
DNF
Van Haaren
Bart
1984
Van Vliet - EBH - Elshof
DNF
Vreugdenhil
Stefan
1989
Van Vliet - EBH - Elshof
DNF
Wiersma
Jeffrey
1987
Van Vliet - EBH - Elshof
DNF
Castaño
Carlos
1979
Xacobeo-Galicia
DNF
Dominguez Lemos
Gustavo
1980
Xacobeo-Galicia
DNF
Isaichev
Vladimir
1986
Xacobeo-Galicia
DNF
Pacheco Torres
Francisco
1982
Xacobeo-Galicia
DNF
Rodriguez Iglesias
Gustavo
1979
Xacobeo-Galicia
Informacija
Ronde van Groene Hart
Netherlands
21. ožujak 2010
1.1 | 207.4 km