Normalan Prošireni pogled Statistika
Vital Concept-B&B Hotels | |
---|---|
1 | Mottier Justin |
2 | Courteille Arnaud |
3 | Ermenault Corentin |
4 | Fournier Marc |
5 | Gautier Cyril |
6 | Manzin Lorrenzo |
7 | Reza Kevin |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
11 | Bidard François |
12 | Bouchard Geoffrey |
13 | Cosnefroy Benoît |
14 | Dumoulin Samuel |
15 | Jauregui Quentin |
16 | Peters Nans |
17 | Venturini Clément |
Androni Giocattoli - Sidermec | |
---|---|
21 | Busato Matteo |
22 | Cardona Tabares Julian |
23 | Fedrigo Leonardo |
24 | Frapporti Mattia |
25 | Spreafico Matteo |
26 | Vendrame Andrea |
27 | Viel Mattia |
Groupama - FDJ | |
---|---|
31 | Delage Mickaël |
32 | Hoelgaard Daniel |
33 | Geniets Kevin |
34 | Vaugrenard Benoît |
35 | Madouas Valentin |
36 | Thomas Benjamin |
37 | Sarreau Marc |
Manzana - Postobon Team | |
---|---|
41 | Chia Luis Carlos |
42 | Gomez Bryan |
43 | Mendoza Omar |
44 | Ochoa Diego |
45 | Osorio Juan Felipe |
46 | Parra Jordan |
47 | Restrepo Jhonatan |
Total Direct Energie | |
---|---|
51 | Boudat Thomas |
52 | Cousin Jérôme |
53 | Gène Yohann |
54 | Journiaux Axel |
55 | Ourselin Paul |
56 | Sellier Simon |
57 | Tulik Angelo |
Israel Cycling Academy | |
---|---|
61 | Barbier Rudy |
62 | Brändle Matthias |
63 | Carisey Clément |
64 | Cataford Alexander |
65 | Enger Sondre Holst |
66 | Goldstein Roy |
Cofidis, Solutions Credits | |
---|---|
71 | Hofstetter Hugo |
72 | Lafay Victor |
73 | Le Turnier Mathias |
74 | Périchon Pierre-Luc |
75 | Simon Julien |
76 | Soupe Geoffrey |
Caja Rural - Seguros RGA | |
---|---|
81 | Banaszek Alan |
82 | Cañellas Xavier |
83 | Malucelli Matteo |
84 | Moreira Mauricio |
85 | Mora Sebastian |
86 | Soto Nelson |
Team Arkéa - Samsic | |
---|---|
91 | Bonnamour Franck |
92 | Daniel Maxime |
93 | Gesbert Elie |
94 | Hardy Romain |
95 | Pichon Laurent |
96 | Riou Alan |
97 | Welten Bram |
Euskadi Basque - Murias | |
---|---|
101 | Aristi Mikel |
102 | Barrenetxea Ander |
103 | Barthe Cyril |
104 | Intxausti Benat |
105 | Lopez-Cozar Juan Antonio |
106 | Udondo Gotzon |
107 | Viejo Daniel |
Delko-Marseille Provence | |
---|---|
111 | Areruya Joseph |
112 | El Fares Julien |
113 | Grosu Eduard Michael |
114 | Guérin Alexis |
115 | Kasperkiewicz Przemyslaw |
116 | Leveau Jérémy |
117 | Schmidt Fabien |
Wallonie Bruxelles | |
---|---|
121 | Six Franklin |
122 | Molly Kenny |
123 | Nõmmela Aksel |
124 | Planckaert Baptiste |
125 | Robeet Ludovic |
126 | Taminiaux Lionel |
127 | Wirtgen Tom |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
131 | Baldo Nicolas |
132 | Feillu Romain |
133 | Hurel Tony |
134 | Jakin Alo |
135 | Le Cunff Kévin |
136 | Maldonado Anthony |
137 | Van Niekerk Morne |
Team Vorarlberg Santic | |
---|---|
141 | Banzer Gordian |
142 | Diaz Jose Manuel |
143 | Orrico Davide |
144 | Schelling Patrick |
145 | Steimle Jannik |
146 | Stüssi Colin |
147 | Thalmann Roland |
Natura4Ever-Roubaix | |
---|---|
151 | Antomarchi Julien |
152 | Barbier Pierre |
153 | Ferasse Thibault |
154 | Gouault Pierre |
155 | Idjouadiene Pierre |
156 | Masson Christophe |
157 | Vaubourzeix Thomas |
Team Lotto - Kern Haus | |
---|---|
161 | Dörrie Marc |
162 | Kessler Robert |
163 | Raßmann Frederik |
164 | Heiduk Kim |
165 | Kuhn Jan |
166 | Märkl Lukas |
167 | Rutsch Jonas |
Swiss Racing Academy | |
---|---|
171 | Friesecke Gian |
172 | Krähemann Raphael |
173 | Paumann Fabian |
174 | Rüegg Lukas |
175 | Schmid Mauro |
176 | Thiery Cyrille |
177 | Vogel Alex |
Rally UHC Cycling | |
---|---|
181 | Anderson Ryan |
182 | Carpenter Robin |
183 | Côté Pier-André |
184 | Dal-Cin Matteo |
185 | De Vos Adam |
186 | Ellsay Nigel |
187 | Oronte Emerson |