FIRSTCYCLING
Junior
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
Triptyque Ardennais Juniors
Junior, 3.etapa, 15.kolovoz 2022, Belgium
Informacije o utrci
Rezultati
Startlist
Povijest
2024
2023
2022
Etapa
GC
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Embed Results
Nacije
Azerbaijan
Belgium
Finland
Great Britain
Ireland
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Poland
Russia
Timovi
AA Drink Young Lions
Acrog-Tormans BC U19
Avia-Rudyco Cycling Team
Brain² Olympia Tienen
Cannibal Team
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
CT Luc Wallays-Jonge Renners
EFC - L&R - AGS U19
Equipe Regional Luxembourg
FlandersColor-Galloo Team
Isorex Cycling Team
Kon.Vc.t Meetjesland
Maes CT Glabbeek
Onder Ons Parike WZW
Ser'velo Team Jr
Sprint 2000 Charleroi
Team Geo-Therm Carbonbike U19
Team Kempen
Van Moer Logistics Cycling Team
Van Mossel Heist CT U19
Wielerzone Nederland
WV Westland Wil Vooruit U19
Young Cycling Talent D & D U19
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
Van Daele
Sil
2004
Avia-Rudyco Cycling Team
02:30:15
02
Shtin
Valery
2004
Cannibal Team
+ 01
03
Devry
Mats
2004
Maes CT Glabbeek
+ 11
04
Koning
Stef
2004
Wielerzone Nederland
+ 14
05
De Moyer
Kenay
2004
Acrog-Tormans BC U19
+ 19
06
Feys
Milan
2004
Avia-Rudyco Cycling Team
+ 19
07
van den Boer
Seppe
2005
AA Drink Young Lions
+ 19
08
Prestianni
Sacha
2004
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
+ 19
09
Cuylits
Mauro
2005
Avia-Rudyco Cycling Team
+ 19
10
Van Dijck
Victor
2005
Van Mossel Heist CT U19
+ 19
11
De Keersmaeker
Jens
2005
Van Mossel Heist CT U19
+ 19
12
Geraerts
Matisse
2005
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
+ 19
13
Van De Sompel
Jori
2004
Maes CT Glabbeek
+ 19
14
Te Nijenhuis
Sjoerd
2004
WV Westland Wil Vooruit U19
+ 19
15
Heymans
Yarno
2005
Avia-Rudyco Cycling Team
+ 19
16
De Geeter
Jasper
2004
Onder Ons Parike WZW
+ 19
17
Baart
Thomas
2004
Van Moer Logistics Cycling Team
+ 19
18
Niemi
Tomas
2004
Cannibal Team
+ 19
19
Dockx
Gilles
2005
Van Mossel Heist CT U19
+ 19
20
Dopchie
Oscar
2005
Sprint 2000 Charleroi
+ 19
21
Mirzakhanov
Kamran
2004
Cannibal Team
+ 19
22
Koster
Bjorn
2004
Acrog-Tormans BC U19
+ 19
23
Naessens
Henri
2005
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
+ 19
24
Neirinckx
Niels
2004
Van Moer Logistics Cycling Team
+ 19
25
Declercq
Jean-Baptiste
2004
Isorex Cycling Team
+ 19
26
Bauduin
Romain
2004
FlandersColor-Galloo Team
+ 19
27
Spijkstra
Timo
2004
Wielerzone Nederland
+ 19
28
Driesen
Niels
2005
Acrog-Tormans BC U19
+ 19
29
van Eekelen
Nathan
2005
Wielerzone Nederland
+ 19
30
Vandenhende
Kobe
2004
Isorex Cycling Team
+ 19
31
Broekaert
Jelle
2004
Onder Ons Parike WZW
+ 19
32
Scully
Conal
2004
Isorex Cycling Team
+ 19
33
Wouters
Jelle
2005
Team Kempen
+ 19
34
Boelaert
Maxence
2005
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
+ 19
35
Van Den Broeck
Ruben
2005
AA Drink Young Lions
+ 19
36
De Neve
Hannes
2005
Kon.Vc.t Meetjesland
+ 19
37
Briesen
Milan
2005
Brain² Olympia Tienen
+ 19
38
Meeusen
Stan
2005
Brain² Olympia Tienen
+ 19
39
Servranckx
Gauthier
2005
CT Luc Wallays-Jonge Renners
+ 19
40
Van den Meerssche
Warre
2004
Avia-Rudyco Cycling Team
+ 19
41
Laurent
Gabin
2004
Team Geo-Therm Carbonbike U19
+ 19
42
Vander Elst
Daan
2005
Brain² Olympia Tienen
+ 19
43
Neerinckx
Sam
2005
Onder Ons Parike WZW
+ 19
44
Nennen
Thomas
2004
Ser'velo Team Jr
+ 19
45
De Valck
Asger
2004
Van Moer Logistics Cycling Team
+ 19
46
Cleenwerck
Senne
2005
EFC - L&R - AGS U19
+ 19
47
Janssens
Willem
2005
AA Drink Young Lions
+ 19
48
van Speybroek
Matti
2004
Acrog-Tormans BC U19
+ 19
49
Bolle
Bert
2004
CT Luc Wallays-Jonge Renners
+ 19
50
Geudens
Robbe
2004
Acrog-Tormans BC U19
+ 19
51
Alexandre
Arthur
2004
Team Geo-Therm Carbonbike U19
+ 19
52
van Marion
Brain
2004
Wielerzone Nederland
+ 33
53
Douterlungne
Kobe
2005
Onder Ons Parike WZW
+ 33
54
Doyen
Luka
2005
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
+ 33
55
Wika-Czarnowski
Dawid
2005
FlandersColor-Galloo Team
+ 33
56
van der Lee
Dani
2004
WV Westland Wil Vooruit U19
+ 33
57
van Rees
Christiaan
2005
WV Westland Wil Vooruit U19
+ 33
58
Tirry
Arthur
2005
Young Cycling Talent D & D U19
+ 33
59
Craeynest
Tibe
2005
Onder Ons Parike WZW
+ 36
60
Beurms
Robben
2005
Isorex Cycling Team
+ 36
61
Hawkins
Liam
2005
Onder Ons Parike WZW
+ 36
62
Hooftman
Ilan
2004
Van Moer Logistics Cycling Team
+ 36
63
Dejaegher
Floris
2005
EFC - L&R - AGS U19
+ 36
64
Boonen
Luca
2005
FlandersColor-Galloo Team
+ 36
65
Verstraete
Victor
2005
EFC - L&R - AGS U19
+ 36
66
Nowacki
Edouard
2004
Sprint 2000 Charleroi
+ 36
67
Van Der Heyden
Dario
2004
AA Drink Young Lions
+ 48
68
Baert
Basiel
2005
Brain² Olympia Tienen
+ 48
69
Verhaegen
Xander
2004
Acrog-Tormans BC U19
+ 48
70
van Tintelen
Miguel
2004
Wielerzone Nederland
+ 53
71
Vandenabeele
Kobe
2005
Van Mossel Heist CT U19
+ 06:51
72
Segers
Rune
2005
Van Mossel Heist CT U19
+ 06:51
DNF
Torfs
Loek
2005
Young Cycling Talent D & D U19
DNF
Adomaitis
Rokas
2004
Cannibal Team
DNF
Gerdauskas
Aironas
2005
Cannibal Team
DNF
Omloop
Witse
2005
Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
DNF
Dresselaers
Jaro
2005
Brain² Olympia Tienen
DNF
Teugels
Jef
2004
Brain² Olympia Tienen
DNF
Vangrunderbeek
Viktor
2004
Brain² Olympia Tienen
DNF
Van Sanden
Kjell
2005
Van Moer Logistics Cycling Team
DNF
Van Den Broek
Gijs
2004
FlandersColor-Galloo Team
DNF
Van Den Bergh
Toon
2004
AA Drink Young Lions
DNF
Moreels
Kilian
2004
AA Drink Young Lions
DNF
Degryse
Lowie
2005
CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF
Vancoillie
Yaro
2005
CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF
Vermeulen
Milan
2005
CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF
Djelil
Yani Angelo
2005
CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF
Van Laer
Keano
2004
Maes CT Glabbeek
DNF
Bosch
Robbin
2005
Maes CT Glabbeek
DNF
van der Poel
Tim
2005
WV Westland Wil Vooruit U19
DNF
Smet
Cas
2005
Team Kempen
DNF
Degezelle
Kamiel
2004
EFC - L&R - AGS U19
DNF
Maertens
Thibo
2005
Isorex Cycling Team
DNF
Donnelly
Quillan
2005
Isorex Cycling Team
DNF
Van Lelyveld
Juan
2004
Equipe Regional Luxembourg
DNF
Frankish
Jasper
2005
Sprint 2000 Charleroi
DNF
Melotte
Matteo
2004
Ser'velo Team Jr
DNF
Everaert
Seppe
2004
Kon.Vc.t Meetjesland
DNF
Breyer
Tom
2005
Sprint 2000 Charleroi
Informacija
Triptyque Ardennais Juniors
Belgium
3.etapa | 112.4 km
Lierneux
->
Lierneux
Jr