FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
Classica Sarda
UCI, Jednodnevna utrka, 28. veljača 2010, Italy
Informacije o utrci
Rezultati
Povijest
2011
2010
1983
1982
1980
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1949
1948
Rezultati
Embed Results
Nacije
Australia
Belgium
Colombia
Croatia
Czechia
Denmark
France
Germany
Great Britain
Italy
Kazakhstan
Latvia
Moldova
Poland
Romania
Russia
Slovakia
Slovenia
Spain
Switzerland
Ukraine
USA
Uzbekistan
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
Visconti
Giovanni
1983
ISD - Neri
03:53:09
02
Sabatini
Fabio
1985
Liquigas-Doimo
+ 00
03
Lequatre
Geoffroy
1981
RadioShack
+ 00
04
Colli
Daniele
1982
Ceramica Flaminia
+ 00
05
Felline
Fabio
1990
Footon-Servetto
+ 00
06
Gavazzi
Francesco
1984
Lampre-Farnese Vini
+ 00
07
Chiarini
Riccardo
1984
De Rosa - Stac Plastic
+ 00
08
Brajkovic
Janez
1983
RadioShack
+ 00
09
Scarponi
Michele
1979
Androni Giocattoli
+ 00
10
Vantomme
Maxime
1986
Team Katusha
+ 00
11
Pozzovivo
Domenico
1982
Colnago - CSF Inox
+ 00
12
Clarke
Simon
1986
ISD - Neri
+ 00
13
Giunti
Massimo
1974
Androni Giocattoli
+ 00
14
Kiserlovski
Robert
1986
Liquigas-Doimo
+ 00
15
Irizar
Markel
1980
RadioShack
+ 03
16
Hermans
Ben
1986
RadioShack
+ 03
17
Petrov
Evgeni
1978
Team Katusha
+ 03
18
Failli
Francesco
1983
Acqua e Sapone
+ 03
19
Rasmussen
Michael
1974
Miche Pro Cycling Team
+ 08
20
Mori
Manuele
1980
Lampre-Farnese Vini
+ 19
21
Agnoli
Valerio
1985
Liquigas-Doimo
+ 51
22
Gentili
Massimiliano
1971
Ceramica Flaminia
+ 01:10
23
Usai
Stefano
1982
Meridiana - Kamen Team
+ 06:59
24
Brutt
Pavel
1982
Team Katusha
+ 06:59
25
Klimov
Serguei
1980
Team Katusha
+ 06:59
26
Margutti
Damiano
1986
Androni Giocattoli
+ 06:59
27
Commesso
Salvatore
1975
Meridiana - Kamen Team
+ 06:59
28
Berdos
Oleg
1987
De Rosa - Stac Plastic
+ 06:59
29
Pliuschin
Alexandre
1987
Team Katusha
+ 06:59
30
Hondo
Danilo
1974
Lampre-Farnese Vini
+ 06:59
31
Benitez
Jose Alberto
1981
Footon-Servetto
+ 06:59
32
Mazzanti
Luca
1974
Team Katusha
+ 06:59
33
Scognamiglio
Carlo
1983
ISD - Neri
+ 06:59
34
Giordani
Leonardo
1977
Ceramica Flaminia
+ 06:59
35
Vanotti
Alessandro
1980
Liquigas-Doimo
+ 06:59
36
Piemontesi
Fabrice
1983
Androni Giocattoli
+ 06:59
37
Petacchi
Alessandro
1974
Lampre-Farnese Vini
+ 06:59
38
Montaguti
Matteo
1984
De Rosa - Stac Plastic
+ 06:59
39
Gutierrez Palacios
David
1987
Footon-Servetto
+ 06:59
40
Spezialetti
Alessandro
1975
Lampre-Farnese Vini
+ 06:59
41
Ortega Orts
Didac
1982
Acqua e Sapone
+ 06:59
42
Scarselli
Leonardo
1975
ISD - Neri
+ 06:59
43
Carvajal
Edwin
1983
Miche Pro Cycling Team
+ 06:59
44
Perez Arrieta
Aitor
1977
Footon-Servetto
+ 06:59
45
Busche
Matthew
1985
RadioShack
+ 06:59
46
Horner
Chris
1971
RadioShack
+ 06:59
47
Contoli
Alberto
1987
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
48
Rovny
Ivan
1987
RadioShack
+ 06:59
49
Righi
Daniele
1976
Lampre-Farnese Vini
+ 06:59
50
Metlushenko
Yuriy
1976
Amore & Vita-Conad
+ 06:59
51
Baliani
Fortunato
1974
Miche Pro Cycling Team
+ 06:59
52
Niemiec
Przemyslaw
1980
Miche Pro Cycling Team
+ 06:59
53
Canuti
Federico
1985
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
54
Marangoni
Alan
1984
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
55
Starchyk
Volodymyr
1980
Amore & Vita-Conad
+ 06:59
56
Bellotti
Francesco
1979
Liquigas-Doimo
+ 06:59
57
Pavarin
Marcello
1986
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
58
Frapporti
Marco
1985
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
59
Voeckler
Thomas
1979
BBOX Bouygues Telecom
+ 06:59
60
Lefèvre
Laurent
1976
BBOX Bouygues Telecom
+ 06:59
61
Bernaudeau
Giovanni
1983
BBOX Bouygues Telecom
+ 06:59
62
Sarmiento
Jose Cayetano
1987
Acqua e Sapone
+ 06:59
63
Le Floch
Guillaume
1985
BBOX Bouygues Telecom
+ 06:59
64
Bouyer
Franck
1974
BBOX Bouygues Telecom
+ 06:59
65
Codol
Massimo
1973
Acqua e Sapone
+ 06:59
66
Nibali
Vincenzo
1984
Liquigas-Doimo
+ 06:59
67
Guarnieri
Jacopo
1987
Liquigas-Doimo
+ 06:59
68
Gitto
Luigi
1986
Miche Pro Cycling Team
+ 06:59
69
Pedersen
Martin
1983
Footon-Servetto
+ 06:59
70
Kreuziger
Roman
1986
Liquigas-Doimo
+ 06:59
71
Modolo
Sacha
1987
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
72
Tschopp
Johann
1982
BBOX Bouygues Telecom
+ 06:59
73
Celli
Luca
1979
Ceramica Flaminia
+ 06:59
74
Caruso
Giampaolo
1980
Ceramica Flaminia
+ 06:59
75
Rossi
Enrico
1982
Ceramica Flaminia
+ 06:59
76
Pirazzi
Stefano
1987
Colnago - CSF Inox
+ 06:59
77
Bernucci
Lorenzo
1979
Lampre-Farnese Vini
+ 06:59
78
Barth
Marcel
1986
Thüringer Energie Team
+ 06:59
79
Longo Borghini
Paolo
1980
ISD - Neri
+ 14:42
80
Da Dalto
Mauro
1981
Lampre-Farnese Vini
+ 14:42
81
Pierfelici
Luca
1983
Acqua e Sapone
+ 14:42
82
Passeron
Aurélien
1984
Meridiana - Kamen Team
+ 14:42
83
Caccia
Diego
1981
ISD - Neri
+ 14:42
84
Vona
Emanuele
1983
ISD - Neri
+ 14:42
85
Caruso
Damiano
1987
De Rosa - Stac Plastic
+ 14:42
86
Golcer
Jure
1977
De Rosa - Stac Plastic
+ 14:42
87
Galimzyanov
Denis
1987
Team Katusha
+ 14:42
88
Muravyev
Dmitriy
1979
RadioShack
+ 14:42
89
Silin
Egor
1988
Team Katusha
+ 14:42
DNF
Bauer
Markus
1989
-
DNF
Bengsch
Robert
1983
-
DNF
Kalz
Marcel
1987
-
DNF
Garzelli
Stefano
1973
Acqua e Sapone
DNF
Marzoli
Ruggero
1976
Acqua e Sapone
DNF
Masciarelli
Francesco
1986
Acqua e Sapone
DNF
Dabrowski
Jaroslaw
1983
Amore & Vita-Conad
DNF
Fognini
Fausto
1985
Amore & Vita-Conad
DNF
Grechyn
Sergiy
1979
Amore & Vita-Conad
DNF
Novak
Jakub
1988
Amore & Vita-Conad
DNF
Sanderson
Nicholas
1984
Amore & Vita-Conad
DNF
Volik
Konstantin
1984
Amore & Vita-Conad
DNF
Bertolini
Alessandro
1971
Androni Giocattoli
DNF
Loddo
Alberto
1979
Androni Giocattoli
DNF
Solari
Luca
1979
Androni Giocattoli
DNF
Taborre
Fabio
1985
Androni Giocattoli
DNF
Bichot
Freddy
1979
BBOX Bouygues Telecom
DNF
Rolland
Pierre
1986
BBOX Bouygues Telecom
DNF
Baggio
Filippo
1988
Ceramica Flaminia
DNF
Maserati
Alessandro
1979
Ceramica Flaminia
DNF
Brambilla
Giorgio
1988
De Rosa - Stac Plastic
DNF
Ermeti
Giairo
1981
De Rosa - Stac Plastic
DNF
Salerno
Cristiano
1985
De Rosa - Stac Plastic
DNF
Faiers
Thomas
1987
Footon-Servetto
DNF
Merlo
Michele
1985
Footon-Servetto
DNF
Gatto
Oscar
1985
ISD - Neri
DNF
Bartko
Robert
1975
LKT Team Brandenburg
DNF
Bommel
Henning
1983
LKT Team Brandenburg
DNF
D'Andrea
Nicola
1983
Meridiana - Kamen Team
DNF
Melehs
Olegs
1982
Meridiana - Kamen Team
DNF
Radotic
Bruno
1983
Meridiana - Kamen Team
DNF
Ugrinic
Juraj
1990
Meridiana - Kamen Team
DNF
Campagnaro
Simone
1986
Miche Pro Cycling Team
DNF
Cesaro
Roberto
1986
Miche Pro Cycling Team
DNF
Muto
Pasquale
1980
Miche Pro Cycling Team
DNF
Schäfer
Stefan
1986
Team Milram
DNF
Mohs
Erik
1986
Team Nutrixxion - Sparkasse
Informacija
Classica Sarda
Italy
28. veljača 2010
1.1 | 176.0 km