FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
Tirreno-Adriatico
Divizija 1, Etapna utrka, 11. -18. ožujak 1998, Italy
Informacije o utrci
Rezultati
Startlist
Povijest
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
GC
GC
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Etapa: 05
Etapa: 06
Etapa: 07
Etapa: 08
Embed Results
Nacije
Belgium
Czechia
Denmark
France
Germany
Italy
Latvia
Netherlands
Poland
Russia
Spain
Switzerland
Ukraine
Timovi
Amore & Vita - Forzacore
Asics - CGA
Ballan
Brescialat - Liquigas
Cantina Tollo - Alexia Alluminio
Casino
Cofidis
Festina - Lotus
Kross - Selle Italia
La Française des Jeux
Mapei - Bricobi
Mercatone Uno - Bianchi
Mobilvetta - Northwave
Rabobank
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
Ros Mary - Amica Chips
Saeco - Cannondale
Scrigno - Gaerne
Team Deutsche Telekom
Team Polti
TVM - Farm Frites
Vini Caldirola - Longoni Sport
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
Järmann
Rolf
1966
Casino
38:27:30
02
Ballerini
Franco
1964
Mapei - Bricobi
+ 04
03
Heppner
Jens
1964
Team Deutsche Telekom
+ 01:15
04
Sørensen
Rolf
1965
Rabobank
+ 13:15
05
Spruch
Zbigniew
1965
Mapei - Bricobi
+ 13:20
06
Pierdomenico
Germano
1967
Cantina Tollo - Alexia Alluminio
+ 13:22
07
Loda
Nicola
1971
Ballan
+ 13:23
08
Chiappucci
Claudio
1963
Ros Mary - Amica Chips
+ 13:25
09
Pistore
Roberto
1971
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 13:27
10
Knaven
Servais
1971
TVM - Farm Frites
+ 13:27
11
Casarotto
Davide
1971
Scrigno - Gaerne
+ 13:28
12
Vainsteins
Romans
1973
Kross - Selle Italia
+ 13:30
13
Faustini
Stefano
1968
Vini Caldirola - Longoni Sport
+ 13:30
14
Manzoni
Mario
1969
Mobilvetta - Northwave
+ 13:43
15
Brignoli
Ermanno
1969
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
+ 13:48
16
Lupi
Emanuele
1969
Amore & Vita - Forzacore
+ 13:57
17
Zintchenko
Andrei
1972
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
+ 14:18
18
Schaffrath
Jan
1971
Team Deutsche Telekom
+ 14:34
19
Zabel
Erik
1970
Team Deutsche Telekom
+ 19:16
20
Balducci
Gabriele
1975
Scrigno - Gaerne
+ 24:13
21
Lombardi
Giovanni
1969
Team Deutsche Telekom
+ 24:37
22
Pieri
Dario
1975
Scrigno - Gaerne
+ 24:49
23
Desbiens
Laurent
1969
Cofidis
+ 27:41
24
Jeker
Fabian
1968
Festina - Lotus
+ 28:57
25
de Jongh
Steven
1973
TVM - Farm Frites
+ 31:23
26
Bertolini
Alessandro
1971
Cofidis
+ 35:51
27
Horrillo
Pedro
1974
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
+ 36:15
28
Wesemann
Steffen
1971
Team Deutsche Telekom
+ 36:15
29
Crepaldi
Mirko
1972
Team Polti
+ 36:32
30
Roux
Laurent
1972
TVM - Farm Frites
+ 37:20
31
Cali
Vincent
1970
Casino
+ 38:25
32
Richard
Pascal
1964
Casino
+ 39:56
33
Milesi
Marco
1970
Brescialat - Liquigas
+ 40:40
34
Pianegonda
Gianluca
1968
Mapei - Bricobi
+ 41:37
35
Tebaldi
Valerio
1965
Mobilvetta - Northwave
+ 41:41
36
Bortolami
Gianluca
1968
Festina - Lotus
+ 42:48
37
Pierobon
Gianluca
1967
Kross - Selle Italia
+ 50:44
38
Colombo
Gabriele
1972
Ballan
+ 50:59
39
Sironi
Gianluca
1974
Vini Caldirola - Longoni Sport
+ 52:29
40
Vergnani
Marco
1969
Kross - Selle Italia
+ 52:41
41
Giroletti
Marco
1972
Mobilvetta - Northwave
+ 59:17
42
Bontempi
Fabrizio
1966
Ros Mary - Amica Chips
+ 01:01:00
43
Vanzella
Flavio
1964
La Française des Jeux
+ 01:02:04
44
Frattini
Francesco
1967
Team Deutsche Telekom
+ 01:02:51
45
Durand
Jacky
1967
Casino
+ 01:05:03
46
Gianetti
Mauro
1964
La Française des Jeux
+ 01:12:46
47
Streel
Marc
1971
Casino
+ 01:12:52
DNF
Bartoli
Michele
1970
Asics - CGA
DNF
Bartoli
Michele
1970
Asics - CGA
DNF
Bettini
Paolo
1974
Asics - CGA
DNF
Noè
Andrea
1969
Asics - CGA
DNF
Scinto
Luca
1968
Asics - CGA
DNF
Canzonieri
Angelo
1964
Ballan
DNF
Gontchenkov
Alexander
1970
Ballan
DNF
Leoni
Endrio
1968
Ballan
DNF
Ugrumov
Piotr
1961
Ballan
DNF
Serpellini
Marco
1972
Brescialat - Liquigas
DNF
Colagè
Stefano
1962
Cantina Tollo - Alexia Alluminio
DNF
Mazzanti
Luca
1974
Cantina Tollo - Alexia Alluminio
DNF
Elli
Alberto
1964
Casino
DNF
Casagrande
Francesco
1970
Cofidis
DNF
Fondriest
Maurizio
1965
Cofidis
DNF
Fondriest
Maurizio
1965
Cofidis
DNF
Belli
Wladimir
1970
Festina - Lotus
DNF
Brochard
Laurent
1968
Festina - Lotus
DNF
Citracca
Angelo
1969
Kross - Selle Italia
DNF
Bugno
Gianni
1964
Mapei - Bricobi
DNF
Figueras
Giuliano
1976
Mapei - Bricobi
DNF
Svorada
Ján
1968
Mapei - Bricobi
DNF
Tafi
Andrea
1966
Mapei - Bricobi
DNF
Konyshev
Dimitri
1966
Mercatone Uno - Bianchi
DNF
Paluan
Andrea
1966
Mobilvetta - Northwave
DNF
Boogerd
Michael
1972
Rabobank
DNF
Moerenhout
Koos
1973
Rabobank
DNF
De Beni
Federico
1973
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
DNF
Minali
Nicola
1969
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
DNF
Spezialetti
Alessandro
1975
Riso Scotti - MG Boys Maglificio
DNF
Molinari
Maurizio
1967
Ros Mary - Amica Chips
DNF
Cipollini
Mario
1967
Saeco - Cannondale
DNF
Mazzoleni
Eddy
1973
Saeco - Cannondale
DNF
Petito
Roberto
1971
Saeco - Cannondale
DNF
Casagrande
Filippo
1973
Scrigno - Gaerne
DNF
Ullrich
Jan
1973
Team Deutsche Telekom
DNF
Celestino
Mirko
1974
Team Polti
DNF
Guerini
Giuseppe
1970
Team Polti
DNF
Martinello
Silvio
1963
Team Polti
DNF
Rebellin
Davide
1971
Team Polti
DNF
Michaelsen
Lars
1969
TVM - Farm Frites
DNF
Furlan
Giorgio
1966
Vini Caldirola - Longoni Sport
DNF
Aggiano
Elia
1972
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
DNF
Ferrigato
Andrea
1969
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
Informacija
Tirreno-Adriatico
Italy
11. -18. ožujak 1998
2.HC