FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
Okolo Slovenska
UCI, Etapna utrka, 4. -11. lipanj 2011, Slovakia
Informacije o utrci
Rezultati
Startlist
Povijest
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
GC
GC
Etapa: 01
Etapa: 02
Etapa: 03
Etapa: 04
Etapa: 05
Etapa: 06
Etapa: 07
Etapa: 08
Embed Results
Nacije
Argentina
Belgium
Colombia
Croatia
Czechia
Germany
Hungary
Italy
Japan
Latvia
Netherlands
Poland
Russia
Serbia
Slovakia
Slovenia
Ukraine
Timovi
-
AC Sparta Praha
ASC Dukla Praha
Bank BGZ
D'Angelo & Antenucci - Nippo
Dukla Trencin - Merida
Itera - Katusha
Kolss Cycling Team
La Pomme Marseille
Legia - Felt
Loborika Favorit Team
Manisasport Cycling Team
Omega Pharma-Lotto
Partizan - Powermove
PSK Whirlpool - Author
Telenet - Fidea
Topsport Vlaanderen - Mercator
TT Raiko - Argon 18
Vacansoleil - DCM
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
Novikov
Nikita
1989
Itera - Katusha
27:50:29
02
Danculovic
Tomislav
1980
Loborika Favorit Team
+ 01:19
03
Durasek
Kristijan
1987
Loborika Favorit Team
+ 02:08
04
Vasylyuk
Andriy
1987
Kolss Cycling Team
+ 03:46
05
Firsanov
Sergey
1982
Itera - Katusha
+ 04:17
06
Antonov
Mikhail
1986
Itera - Katusha
+ 04:23
07
Kozubek
Stanislav
1980
PSK Whirlpool - Author
+ 04:34
08
Rubiano
Miguel Angel
1984
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 04:46
09
Hudecek
Jiri
1986
PSK Whirlpool - Author
+ 05:26
10
Cieslik
Pawel
1986
Bank BGZ
+ 05:27
11
Vakoc
Petr
1992
ASC Dukla Praha
+ 05:37
12
Khripta
Andreiy
1986
Kolss Cycling Team
+ 05:40
13
Oelerich
Jan
1988
TT Raiko - Argon 18
+ 05:52
14
Nagy
Robert
1972
Dukla Trencin - Merida
+ 05:57
15
Polievka
Pavol
1969
Dukla Trencin - Merida
+ 06:06
16
Kochetkov
Pavel
1986
Itera - Katusha
+ 06:08
17
Waeytens
Zico
1991
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 06:36
18
Janssens
Jimmy
1989
-
+ 06:48
19
Bronis
Roman
1976
AC Sparta Praha
+ 06:50
20
Rudaskov
Sergey
1984
Itera - Katusha
+ 07:07
21
Canecky
Marek
1988
Manisasport Cycling Team
+ 07:09
22
Wauters
Willem
1989
Vacansoleil - DCM
+ 07:33
23
Prevar
Oleksandr
1990
Kolss Cycling Team
+ 07:35
24
Miholjevic
Hrvoje
1979
Loborika Favorit Team
+ 07:44
25
Jurco
Matej
1984
Dukla Trencin - Merida
+ 07:50
26
Hunal
Martin
1989
AC Sparta Praha
+ 07:55
27
Torosantucci
Davide
1981
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 07:59
28
Richeze
Maximiliano
1983
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 08:02
29
Reshetko
Evegeny
1985
-
+ 08:40
30
Bakhin
Evgeny
1988
-
+ 09:20
31
Vesely
Daniel
1992
-
+ 09:36
32
Romanik
Radoslaw
1967
Bank BGZ
+ 09:43
33
Urbanowski
Marcin
1988
Bank BGZ
+ 09:43
34
Detko
Artur
1983
Bank BGZ
+ 10:00
35
Tybor
Patrik
1987
Dukla Trencin - Merida
+ 10:04
36
Modzelewski
Lukasz
1986
Legia - Felt
+ 10:09
37
Bartusevics
Rihards
1990
La Pomme Marseille
+ 10:18
38
Kolstov
Roman
1981
-
+ 10:19
39
Czajkowski
Konrad
1988
Bank BGZ
+ 11:08
40
Van der Sande
Tosh
1990
Omega Pharma-Lotto
+ 11:17
41
Zdanov
Alexander
1985
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 12:08
42
Ehrenberger
Jakub
1989
-
+ 13:09
43
Fedele
Manuel
1986
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 13:37
44
Demarin
Massimo
1979
Loborika Favorit Team
+ 14:02
45
Palcak
Jozef
1987
-
+ 16:54
46
Omulec
Andrej
1982
Loborika Favorit Team
+ 18:43
47
Kononenko
Mykhaylo
1987
Kolss Cycling Team
+ 21:01
48
Grygorenko
Oleksandr
1988
Kolss Cycling Team
+ 23:44
49
Hassink
Arne
1984
TT Raiko - Argon 18
+ 24:27
50
Gomenyuk
Volodymyr
1985
Kolss Cycling Team
+ 27:18
51
Velikanov
Aleksey
1989
-
+ 28:00
52
Sprengers
Thomas
1990
-
+ 28:12
53
Deutschmann
Jan
1979
TT Raiko - Argon 18
+ 31:20
54
Banicek
Deni
1990
Loborika Favorit Team
+ 34:13
55
Wozniak
Dariusz
1974
Legia - Felt
+ 37:37
56
Padour
Frantisek
1988
PSK Whirlpool - Author
+ 46:44
57
Krotky
Rostislav
1976
AC Sparta Praha
+ 48:30
58
Tolles
Joachim
1986
TT Raiko - Argon 18
+ 48:47
59
Komori
Ryohei
1988
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 50:00
60
Cichosz
Marek
1979
Legia - Felt
+ 51:58
61
Vysna
Matej
1988
Dukla Trencin - Merida
+ 53:20
62
Manousek
Josef
1991
-
+ 57:23
63
Gavenda
Robert
1988
Telenet - Fidea
+ 01:00:54
64
Sipeky
Jan
1973
Dukla Trencin - Merida
+ 01:23:25
65
Zrelica
Roman
1985
-
+ 01:25:07
DNF
Bulgac
Brian
1988
-
DNF
Cerny
Viktor
1991
-
DNF
Der
Zsolt
1983
-
DNF
Dlask
Jindrich
1991
-
DNF
Frano
Martin
1978
-
DNF
Maslenikov
Vadim
1989
-
DNF
Skrzeszewski
Pawel
1992
-
DNF
Sudeykin
Victor
1986
-
DNF
Fabisovsky
Ladislav
1981
AC Sparta Praha
DNF
Nesveda
Jiri
1985
AC Sparta Praha
DNF
Okrouhlicky
Tomas
1985
AC Sparta Praha
DNF
Sztobryn
Piotr
1989
Bank BGZ
DNF
Kovac
Maros
1977
Dukla Trencin - Merida
DNF
Wielinga
Remmert
1978
Itera - Katusha
DNF
Kupriss
Kaspars
1987
La Pomme Marseille
DNF
Skujins
Raivis
1991
La Pomme Marseille
DNF
Stonis
Janis
1992
La Pomme Marseille
DNF
Woznicki
Mariusz
1990
Legia - Felt
DNF
Kazsa
Gabor
1989
Manisasport Cycling Team
DNF
Hasanovic
Esad
1985
Partizan - Powermove
DNF
Spasic
Dragan
1982
Partizan - Powermove
DNF
Stevic
Ivan
1980
Partizan - Powermove
DNF
Zekavica
Jovan
1991
Partizan - Powermove
DNF
Bencik
Petr
1976
PSK Whirlpool - Author
DNF
Buchacek
Thomas
1978
PSK Whirlpool - Author
DNF
Dvorsky
David
1992
PSK Whirlpool - Author
DNF
Belka
Mathias
1986
TT Raiko - Argon 18
DNF
Ivo
Dominik
1988
TT Raiko - Argon 18
Informacija
Okolo Slovenska
Slovakia
4. -11. lipanj 2011
2.2