FIRSTCYCLING
Cesta
Cesta
Amater
Junior
Cyclocross
MTB
Staza
Fantasy
Utrke i rezultati
Timovi
Rang
GP Judendorf
UCI, Jednodnevna utrka, 10. rujan 2017, Austria
Informacije o utrci
Rezultati
Startlist
Povijest
2019
2018
2017
2015
2014
2013
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Rezultati
Embed Results
Nacije
Austria
Canada
Croatia
Czechia
Germany
Great Britain
Hungary
Italy
Moldova
Serbia
Slovakia
Slovenia
USA
Timovi
Adria Mobil
Amplatz-BMC
ARBÖ Bundesteam
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Bibanese Gaiaplast
Cycling Team Friuli
D'Amico-Utensilnord
Dukla Banska Bystrica
Felbermayr Simplon Wels
Hrinkow Advarics Cycleang
KK Grega Bole Bled
KK Kranj
Meblo Jogi Kult Solkan
Rally Cycling
Rog-Ljubljana
Tirol
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Vorarlberg
WSA-Greenlife
DoB?
Poz
Vozač
Rođen
Tim
Vrijeme
01
De Vos
Adam
1993
Rally Cycling
04:32:45
02
Pogacar
Tadej
1998
Rog-Ljubljana
+ 00
03
Gamper
Patrick
1997
Tirol
+ 00
04
Neuhauser
Marcel
1997
Felbermayr Simplon Wels
+ 00
05
Bais
Mattia
1996
Cycling Team Friuli
+ 00
06
Canecky
Marek
1988
Amplatz-BMC
+ 00
07
Freiberger
Markus
1995
Tirol
+ 18
08
Kuss
Sepp
1994
Rally Cycling
+ 25
09
Zoidl
Riccardo
1988
Felbermayr Simplon Wels
+ 25
10
Fabbro
Matteo
1995
Cycling Team Friuli
+ 25
11
Schönberger
Sebastian
1994
Tirol
+ 25
12
Pernsteiner
Hermann
1990
Amplatz-BMC
+ 25
13
Canuti
Federico
1985
D'Amico-Utensilnord
+ 25
14
Groselj
Matic
1996
Rog-Ljubljana
+ 28
15
Fortin
Filippo
1989
Tirol
+ 34
16
Katrasnik
Gasper
1995
Adria Mobil
+ 34
17
Jerman
Ziga
1998
Rog-Ljubljana
+ 34
18
Pessot
Alessandro
1995
Cycling Team Friuli
+ 34
19
Mugerli
Matej
1981
Amplatz-BMC
+ 34
20
Meiler
Lukas
1995
Vorarlberg
+ 34
21
Joyce
Colin
1994
Rally Cycling
+ 34
22
Krizek
Matthias
1988
Tirol
+ 34
23
Anthony
Jesse
1985
Rally Cycling
+ 34
24
Eibegger
Markus
1984
Felbermayr Simplon Wels
+ 34
25
Trettwer
Helmut
1983
WSA-Greenlife
+ 38
26
Bosch
Manuel
1989
Vorarlberg
+ 38
27
Baldauf
Sebastien
1989
Vorarlberg
+ 38
28
Rogina
Radoslav
1979
Adria Mobil
+ 38
29
Groselj
Ziga
1993
Adria Mobil
+ 38
30
Calza
Andrea
1993
Bibanese Gaiaplast
+ 38
31
Penko
Izidor
1996
Rog-Ljubljana
+ 38
32
Barker
Felix
1994
Cycling Team Friuli
+ 45
33
Kuen
Maximilian
1992
Tirol
+ 45
34
Golcer
Jure
1977
Adria Mobil
+ 48
35
Giuriato
Alberto
1998
Cycling Team Friuli
+ 48
36
Oronte
Emerson
1990
Rally Cycling
+ 03:41
37
Mager
Christian
1992
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 04:58
38
Hrinkow
Dominik
1988
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 08:07
39
Brkic
Benjamin
1996
Tirol
+ 08:07
40
Genuin
Nicola
1997
Bibanese Gaiaplast
+ 10:15
41
Rajovic
Dusan
1997
Adria Mobil
+ 12:57
42
Leopold
Hans-Jörg
1983
WSA-Greenlife
+ 12:57
43
Poll
Stefan
1986
WSA-Greenlife
+ 12:57
44
Fidler
Gerd
1996
Amplatz-BMC
+ 12:57
45
Schlemmer
Lukas
1995
Felbermayr Simplon Wels
+ 12:57
46
Horvat
Ziga
1998
Adria Mobil
+ 12:57
47
Prah
Aljaz
1998
Rog-Ljubljana
+ 12:57
48
Walzel
Andreas
1995
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 12:57
49
Malovec
Lubos
1994
Dukla Banska Bystrica
+ 12:57
50
Konczer
Michael
1993
ARBÖ Denzel Cliff Wien
+ 12:57
51
Mahdar
Martin
1989
Dukla Banska Bystrica
+ 12:57
52
Pavlic
Marko
1993
Meblo Jogi Kult Solkan
+ 12:57
53
Venturini
Giacomo
1998
Bibanese Gaiaplast
+ 12:57
DNS
Samparisi
Nicolas
1992
D'Amico-Utensilnord
DNS
Furlan
Jernej
1988
Meblo Jogi Kult Solkan
DNS
Kramberger
Luka
1998
Meblo Jogi Kult Solkan
DNS
Hammerle
Maximilian
1993
Vorarlberg
DNF
Borso
Andrea
1994
Adria Mobil
DNF
Per
Gorazd
1997
Adria Mobil
DNF
Korosec
Rok
1993
Amplatz-BMC
DNF
Pelikan
Janos
1995
Amplatz-BMC
DNF
Umhaller
Andreas
1992
Amplatz-BMC
DNF
Umhaller
Thomas
1995
Amplatz-BMC
DNF
Gaubitzer
Michael
1983
ARBÖ Bundesteam
DNF
Hopfgartner
Paul
1990
ARBÖ Bundesteam
DNF
Kienzl
Mario
1990
ARBÖ Bundesteam
DNF
Ochsenhofer
Peter
1987
ARBÖ Bundesteam
DNF
Polansek
Eric
1992
ARBÖ Bundesteam
DNF
Steiner
Martin
1994
ARBÖ Bundesteam
DNF
Vermeulen
Moran
1997
ARBÖ Bundesteam
DNF
Appeltauer
Samuel
1997
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Führer
Alexander
1996
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Lechner
Petr
1984
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Mastaller
Stefan
1995
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Matzner
Stefan
1993
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Stidl
Timo
1998
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Winter
Lukas
1986
ARBÖ Denzel Cliff Wien
DNF
Biasia
Benjamin
1998
Bibanese Gaiaplast
DNF
Camerin
Fabio
1997
Bibanese Gaiaplast
DNF
Iacobenco
Vladislav
1998
Bibanese Gaiaplast
DNF
Spagni
Cristian
1998
Bibanese Gaiaplast
DNF
Venchiarutti
Nicola
1998
Cycling Team Friuli
DNF
Zanotto
Thomas
1997
Cycling Team Friuli
DNF
Carlini
Ettore
1989
D'Amico-Utensilnord
DNF
Di Genova
Pietro
1997
D'Amico-Utensilnord
DNF
Petrini
Francesco
1997
D'Amico-Utensilnord
DNF
Raffaele
Angelo
1991
D'Amico-Utensilnord
DNF
Tommassini
Fabio
1990
D'Amico-Utensilnord
DNF
Vitiello
Angelo
1998
D'Amico-Utensilnord
DNF
Cully
Jan Andrej
1995
Dukla Banska Bystrica
DNF
Foltan
Adrian
1998
Dukla Banska Bystrica
DNF
Haring
Martin
1986
Dukla Banska Bystrica
DNF
Oros
Samuel
1998
Dukla Banska Bystrica
DNF
Palcak
Jozef
1987
Dukla Banska Bystrica
DNF
Vlcak
Martin
1998
Dukla Banska Bystrica
DNF
Friedl
Nils
1997
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Gaugl
Florian
1991
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Graf
Andreas
1985
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Redtenbacher
Paul
1995
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Cerne
Gregor Matija
1998
KK Grega Bole Bled
DNF
Kozelj
Martin
1989
KK Grega Bole Bled
DNF
Pajek
Luka
1996
KK Grega Bole Bled
DNF
Smid
Jakob
1996
KK Grega Bole Bled
DNF
Veber
Matic
1996
KK Grega Bole Bled
DNF
Cotar
Luka
1996
KK Kranj
DNF
Katrasnik
Matic
1998
KK Kranj
DNF
Kvasina
Filip
1998
KK Kranj
DNF
Logar
Tadej
1994
KK Kranj
DNF
Majoli
Fran
1998
KK Kranj
DNF
Primozic
Jaka
1998
KK Kranj
DNF
Cibej
Simon
1997
Meblo Jogi Kult Solkan
DNF
Jenko
Robert
1990
Meblo Jogi Kult Solkan
DNF
Obal
Primoz
1990
Meblo Jogi Kult Solkan
DNF
Roskar
Tim
1998
Meblo Jogi Kult Solkan
DNF
Finkst
Tilen
1997
Rog-Ljubljana
DNF
Rucigaj
Ziga
1995
Rog-Ljubljana
DNF
Auer
Daniel
1994
Felbermayr Simplon Wels
DNF
Lehner
Daniel
1994
Felbermayr Simplon Wels
DNF
Mangertseder
Matthias
1998
Felbermayr Simplon Wels
DNF
Steimle
Jannik
1996
Felbermayr Simplon Wels
DNF
Der
Zsolt
1983
Vorarlberg
DNF
Meiler
Martin
1998
Vorarlberg
DNF
Wildauer
Markus
1998
Tirol
DNF
Haas
Christian
1990
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Knapp
Daniel
1996
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Reiter
Daniel
1991
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Rumpl
Clemens
1994
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Schößwendter
Christoph
1998
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Sprenger
Michael
1995
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Stoiber
Lukas
1989
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Wurm
Philipp
1998
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Friedrich
Marco
1998
WSA-Greenlife
DNF
Grick
Matthias
1990
WSA-Greenlife
DNF
Kolb
Stefan
1997
WSA-Greenlife
DNF
Loderer
Timon
1991
WSA-Greenlife
DNF
Salzmann
Jodok
1995
WSA-Greenlife
Informacija
GP Judendorf
Austria
10. rujan 2017
1.2 | 184.5 km