DoB? |
Poz | Vozač | Tim | Vrijeme | |
---|---|---|---|---|
01 | Kanter Max | Germany | 02:40:08 | |
02 | Kulikovskiy Alexandr | Russia | + 00 | |
03 | Deloof Senne | Isorex Cycling Team | + 00 | |
04 | Henn Luca | MLP Team Bergstraße | + 00 | |
05 | Malcharek Moritz | Germany | + 00 | |
06 | Siggaard Søren Malling | Team Herning CK | + 00 | |
07 | Leyder Pit | Luxembourg | + 00 | |
08 | Da Silva Tiago | Luxembourg | + 00 | |
09 | Kiskonen Siim | Estonia | + 00 | |
10 | Treubel Pascal | MLP Team Bergstraße | + 00 | |
11 | Lauk Karl Patrick | Estonia | + 00 | |
12 | Farrazijn Daan | VZW Tieltse Rennersclub | + 00 | |
13 | Verwilst Aaron | VZW Tieltse Rennersclub | + 00 | |
14 | Heiderscheid Colin | Luxembourg | + 00 | |
15 | Daniels Simon | AVIA W Cup Team | + 00 | |
16 | Dewachter Aaron | VZW Tieltse Rennersclub | + 00 | |
17 | Van Wijk Oscar | Monkeytown Cyclingteam | + 00 | |
18 | Sukhov Maxim | Russia | + 00 | |
19 | Hamm Henrik | Rheinland-Pfalz | + 00 | |
20 | Lübbers Dorian | Team Sportforum | + 00 | |
21 | Apers Ruben | Isorex Cycling Team | + 00 | |
22 | Poulsen Frederik | Team Herning CK | + 00 | |
23 | Sunnen Philip | Luxembourg | + 00 | |
24 | Capek Tomas | VZW Tieltse Rennersclub | + 00 | |
25 | Lohuis Luuk | Districtploeg Oost | + 00 | |
26 | Muys Ayton | APT SPIE Douterloigne CT | + 00 | |
27 | Sivakov Pavel | AVIA W Cup Team | + 00 | |
28 | Dörrie Marc | Rheinland-Pfalz | + 00 | |
29 | Nieuwpoort Jelle | Monkeytown Cyclingteam | + 00 | |
30 | Rasch Jesper | Monkeytown Cyclingteam | + 00 | |
31 | Frens Koen | Districtploeg Oost | + 00 | |
32 | Brämer Fabian | Rheinland-Pfalz | + 00 | |
33 | Hesters Jules | Isorex Cycling Team | + 00 | |
34 | Verhofstadt Thibau | Isorex Cycling Team | + 00 | |
35 | Zetzsche Luka | Württemberg | + 00 | |
36 | van der Veekens Mel | Monkeytown Cyclingteam | + 00 | |
37 | Kloese Justin | WSV Emmen | + 00 | |
38 | Geng Jonas | MLP Team Bergstraße | + 00 | |
39 | Ullebø Sedrik | Norway | + 00 | |
40 | Nekrasov Denis | Russia | + 00 | |
41 | Wacker Felix | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
42 | Wydooghe Jaron | AVIA W Cup Team | + 00 | |
43 | Lutz Jakob | Württemberg | + 00 | |
44 | Nicolajsen Eigil | ABC Junior Team | + 00 | |
45 | Meijer Gijs | Monkeytown Cyclingteam | + 00 | |
46 | Hugger Jan | Württemberg | + 00 | |
47 | Haag Aaron | MLP Team Bergstraße | + 00 | |
48 | Schwitzer Simon | MLP Team Bergstraße | + 00 | |
49 | Eenkhoorn Pascal | AVIA W Cup Team | + 00 | |
50 | Stork Florian | Team Sportforum | + 00 | |
51 | Geniets Kevin | Luxembourg | + 00 | |
52 | Vereecken Thomas | AVIA W Cup Team | + 00 | |
53 | Hamberger Maximilian | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
54 | Dekker Jens | WSV Emmen | + 00 | |
55 | Appelt Leo | Niedersachsen | + 00 | |
56 | Härtig Jonas | Team Sportforum | + 00 | |
57 | Saugstad Lars | Norway | + 00 | |
58 | Foss Tobias | APT SPIE Douterloigne CT | + 00 | |
59 | Willett Daniel | Team Lux Specialized | + 00 | |
60 | Banusch Richard | Germany | + 00 | |
61 | Sommerfeld Max | Berlin | + 00 | |
62 | Hoover Gavin | Isorex Cycling Team | + 00 | |
63 | Borra Gilles | AVIA W Cup Team | + 00 | |
64 | Nikuradse Nicolas | Niedersachsen | + 00 | |
65 | Storer Michael | APT SPIE Douterloigne CT | + 00 | |
66 | Schramm Jeremias | Rheinland-Pfalz | + 00 | |
67 | Flicke Bastian | Germany | + 00 | |
68 | Harbers Lorenzo | Districtploeg Oost | + 00 | |
69 | Van Deest Martijn | WSV Emmen | + 00 | |
70 | Lubbers Maarten | Districtploeg Oost | + 00 | |
71 | Dienert Raphael | MLP Team Bergstraße | + 00 | |
72 | Hanssing Jeppe | ABC Junior Team | + 00 | |
73 | Johanson Kristjan | Estonia | + 00 | |
74 | Ellingsoe Anders Peter | Team Herning CK | + 00 | |
75 | De Vries Rick | Monkeytown Cyclingteam | + 00 | |
76 | Bauer Dominik | Team Sportforum | + 00 | |
77 | Latte Raimo | Estonia | + 00 | |
78 | Van Niekerk Aidan | Leadout Cycling | + 00 | |
79 | Molinski Julius | Rheinland-Pfalz | + 00 | |
80 | Ortner Lukas | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
81 | Milbert Pit | Luxembourg | + 00 | |
82 | Classen Dennis | Württemberg | + 00 | |
83 | Adamietz Johannes | Württemberg | + 00 | |
84 | Andersen Bjarke | ABC Junior Team | + 00 | |
85 | Guyonnaud Jonathan | APT SPIE Douterloigne CT | + 00 | |
86 | Mechsner Josh | Berlin | + 00 | |
87 | Sonntag Elias | Württemberg | + 00 | |
88 | Nsek Imeh | Team Lux Specialized | + 00 | |
89 | Vanderbeken Brent | VZW Tieltse Rennersclub | + 00 | |
90 | Olsen Marcus | ABC Junior Team | + 00 | |
91 | Hulgaard Morten | ABC Junior Team | + 00 | |
92 | Wittenbeck Johannes | Team Auto Eder Bayern | + 00 | |
93 | Varik Markus Joan | Estonia | + 00 | |
94 | Markov Dmitry | Russia | + 00 | |
95 | Vaga Kristo Enn | Estonia | + 30 | |
96 | Dobbs Sam | Isorex Cycling Team | + 39 | |
97 | Osaland Kristjan | Norway | + 01:17 | |
98 | Lund Andresen Andreas | ABC Junior Team | + 00 | |
99 | Ifversen Sebastian | Team Herning CK | + 04:57 | |
100 | Schulz Christopher | Berlin | + 00 | |
101 | Wilhelm Louis | Niedersachsen | + 07:06 | |
102 | Müller Tom | Germany | + 07:06 | |
103 | Visser Louis | Leadout Cycling | + 07:13 | |
104 | Ly Matthew | Team Lux Specialized | + 09:27 | |
105 | Hattingh Jarrod | Leadout Cycling | + 15:30 | |
106 | Vorster Emri Gideon | Leadout Cycling | + 15:30 | |
107 | Gorm Christian | Team Herning CK | + 15:30 | |
108 | Dengler Marc | Niedersachsen | + 16:06 | |
109 | Griemink Niels | WSV Emmen | + 16:06 | |
110 | Frøyland Jonatan | Norway | + 16:09 | |
111 | Brüser Karlo | Berlin | + 16:09 | |
112 | Meiler Martin | Team Auto Eder Bayern | + 16:09 | |
113 | Brandt Nicolas | Berlin | + 16:22 | |
DNF | De Groote Arne | APT SPIE Douterloigne CT | ||
DNF | Eckles Bailey | Team Lux Specialized | ||
DNF | Knickman Bo | Team Lux Specialized | ||
DNF | Homrighausen Heiko | Team Sportforum | ||
DNF | Lendowski Jeremy | Berlin | ||
DNF | Schoonewille Jon | WSV Emmen | ||
DNF | De Wet Kyle | Leadout Cycling | ||
DNF | Spindler Lars | Niedersachsen | ||
DNF | Schöttler Leo | Team Sportforum | ||
DNF | Torp Mads | Team Herning CK | ||
DNF | Hessel Max Jannes | Niedersachsen | ||
DNF | Brulez Miqule | APT SPIE Douterloigne CT | ||
DNF | Augenstein Moritz | Germany | ||
DNF | Young Waylin | Leadout Cycling |
Poz | Vozač | Tim | Vrijeme | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Appelt Leo | Niedersachsen | 04:25:23 | ||
2 | Verwilst Aaron | VZW Tieltse Rennersclub | + 08 | ||
3 | Sivakov Pavel | AVIA W Cup Team | + 13 | ||
4 | Geniets Kevin | Luxembourg | + 39 | ||
5 | Eenkhoorn Pascal | AVIA W Cup Team | + 46 | ||
6 | Lübbers Dorian | Team Sportforum | + 48 | ||
7 | Flicke Bastian | Germany | + 01:04 | ||
8 | Storer Michael | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:12 | ||
9 | Kanter Max | Germany | + 01:18 | ||
10 | Stork Florian | Team Sportforum | + 01:24 | ||
11 | Vereecken Thomas | AVIA W Cup Team | + 01:27 | ||
12 | Dekker Jens | WSV Emmen | + 01:28 | ||
13 | Kiskonen Siim | Estonia | + 01:34 | ||
14 | Sukhov Maxim | Russia | + 01:35 | ||
15 | Foss Tobias | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:37 | ||
16 | Apers Ruben | Isorex Cycling Team | + 01:38 | ||
17 | Henn Luca | MLP Team Bergstraße | + 01:39 | ||
18 | Banusch Richard | Germany | + 01:42 | ||
19 | Wacker Felix | Team Auto Eder Bayern | + 01:45 | ||
20 | Sunnen Philip | Luxembourg | + 01:49 | ||
21 | De Vries Rick | Monkeytown Cyclingteam | + 01:50 | ||
22 | Hulgaard Morten | ABC Junior Team | + 01:50 | ||
23 | Hoover Gavin | Isorex Cycling Team | + 01:51 | ||
24 | Malcharek Moritz | Germany | + 01:51 | ||
25 | Borra Gilles | AVIA W Cup Team | + 01:54 | ||
26 | Ellingsoe Anders Peter | Team Herning CK | + 01:54 | ||
27 | Sonntag Elias | Württemberg | + 01:56 | ||
28 | Hugger Jan | Württemberg | + 01:57 | ||
29 | Nekrasov Denis | Russia | + 01:57 | ||
30 | Hamberger Maximilian | Team Auto Eder Bayern | + 01:59 | ||
31 | Latte Raimo | Estonia | + 01:59 | ||
32 | Willett Daniel | Team Lux Specialized | + 01:59 | ||
33 | Ullebø Sedrik | Norway | + 02:00 | ||
34 | Saugstad Lars | Norway | + 02:01 | ||
35 | Poulsen Frederik | Team Herning CK | + 02:02 | ||
36 | Dewachter Aaron | VZW Tieltse Rennersclub | + 02:07 | ||
37 | van der Veekens Mel | Monkeytown Cyclingteam | + 02:09 | ||
38 | Lauk Karl Patrick | Estonia | + 02:11 | ||
39 | Frens Koen | Districtploeg Oost | + 02:12 | ||
40 | Wittenbeck Johannes | Team Auto Eder Bayern | + 02:13 | ||
41 | Wydooghe Jaron | AVIA W Cup Team | + 02:14 | ||
42 | Adamietz Johannes | Württemberg | + 02:15 | ||
43 | Lohuis Luuk | Districtploeg Oost | + 02:15 | ||
44 | Ortner Lukas | Team Auto Eder Bayern | + 02:15 | ||
45 | Leyder Pit | Luxembourg | + 02:17 | ||
46 | Meijer Gijs | Monkeytown Cyclingteam | + 02:18 | ||
47 | Siggaard Søren Malling | Team Herning CK | + 02:18 | ||
48 | Vanderbeken Brent | VZW Tieltse Rennersclub | + 02:19 | ||
49 | Härtig Jonas | Team Sportforum | + 02:19 | ||
50 | Deloof Senne | Isorex Cycling Team | + 02:20 | ||
51 | Guyonnaud Jonathan | APT SPIE Douterloigne CT | + 02:21 | ||
52 | Heiderscheid Colin | Luxembourg | + 02:24 | ||
53 | Johanson Kristjan | Estonia | + 02:24 | ||
54 | Daniels Simon | AVIA W Cup Team | + 02:27 | ||
55 | Sommerfeld Max | Berlin | + 02:27 | ||
56 | Rasch Jesper | Monkeytown Cyclingteam | + 02:28 | ||
57 | Schwitzer Simon | MLP Team Bergstraße | + 02:28 | ||
58 | Andersen Bjarke | ABC Junior Team | + 02:29 | ||
59 | Zetzsche Luka | Württemberg | + 02:37 | ||
60 | Dobbs Sam | Isorex Cycling Team | + 02:37 | ||
61 | Nsek Imeh | Team Lux Specialized | + 02:38 | ||
62 | Treubel Pascal | MLP Team Bergstraße | + 02:38 | ||
63 | Da Silva Tiago | Luxembourg | + 02:41 | ||
64 | Dörrie Marc | Rheinland-Pfalz | + 02:42 | ||
65 | Capek Tomas | VZW Tieltse Rennersclub | + 02:44 | ||
66 | Hamm Henrik | Rheinland-Pfalz | + 02:44 | ||
67 | Verhofstadt Thibau | Isorex Cycling Team | + 02:44 | ||
68 | Muys Ayton | APT SPIE Douterloigne CT | + 02:48 | ||
69 | Bauer Dominik | Team Sportforum | + 02:49 | ||
70 | Vaga Kristo Enn | Estonia | + 02:49 | ||
71 | Schulz Christopher | Berlin | + 02:51 | ||
72 | Mechsner Josh | Berlin | + 02:51 | ||
73 | Van Deest Martijn | WSV Emmen | + 02:54 | ||
74 | Nieuwpoort Jelle | Monkeytown Cyclingteam | + 03:00 | ||
75 | Van Niekerk Aidan | Leadout Cycling | + 03:09 | ||
76 | Hesters Jules | Isorex Cycling Team | + 03:14 | ||
77 | Kulikovskiy Alexandr | Russia | + 03:15 | ||
78 | Nikuradse Nicolas | Niedersachsen | + 03:47 | ||
79 | Olsen Marcus | ABC Junior Team | + 03:52 | ||
80 | Van Wijk Oscar | Monkeytown Cyclingteam | + 04:18 | ||
81 | Farrazijn Daan | VZW Tieltse Rennersclub | + 06:30 | ||
82 | Geng Jonas | MLP Team Bergstraße | + 07:09 | ||
83 | Schramm Jeremias | Rheinland-Pfalz | + 07:10 | ||
84 | Ifversen Sebastian | Team Herning CK | + 07:14 | ||
85 | Dienert Raphael | MLP Team Bergstraße | + 07:18 | ||
86 | Molinski Julius | Rheinland-Pfalz | + 07:35 | ||
87 | Haag Aaron | MLP Team Bergstraße | + 07:51 | ||
88 | Varik Markus Joan | Estonia | + 08:04 | ||
89 | Lutz Jakob | Württemberg | + 08:13 | ||
90 | Brämer Fabian | Rheinland-Pfalz | + 08:15 | ||
91 | Lund Andresen Andreas | ABC Junior Team | + 08:53 | ||
92 | Milbert Pit | Luxembourg | + 09:23 | ||
93 | Osaland Kristjan | Norway | + 10:11 | ||
94 | Markov Dmitry | Russia | + 10:39 | ||
95 | Visser Louis | Leadout Cycling | + 10:47 | ||
96 | Harbers Lorenzo | Districtploeg Oost | + 10:47 | ||
97 | Kloese Justin | WSV Emmen | + 11:37 | ||
98 | Classen Dennis | Württemberg | + 11:43 | ||
99 | Lubbers Maarten | Districtploeg Oost | + 11:55 | ||
100 | Hanssing Jeppe | ABC Junior Team | + 12:48 | ||
101 | Müller Tom | Germany | + 13:26 | ||
102 | Ly Matthew | Team Lux Specialized | + 13:35 | ||
103 | Hattingh Jarrod | Leadout Cycling | + 17:58 | ||
104 | Nicolajsen Eigil | ABC Junior Team | + 18:08 | ||
105 | Wilhelm Louis | Niedersachsen | + 18:28 | ||
106 | Frøyland Jonatan | Norway | + 18:40 | ||
107 | Gorm Christian | Team Herning CK | + 22:38 | ||
108 | Brüser Karlo | Berlin | + 22:40 | ||
109 | Vorster Emri Gideon | Leadout Cycling | + 23:40 | ||
110 | Dengler Marc | Niedersachsen | + 24:46 | ||
111 | Griemink Niels | WSV Emmen | + 27:20 | ||
112 | Meiler Martin | Team Auto Eder Bayern | + 27:36 | ||
113 | Brandt Nicolas | Berlin | + 29:12 |
4.etapa | 114.3 km
Wallenhorst -> Wallenhorst
J-2.1
L.Appelt | Lider
B.Flicke | Mladež
M.Kanter | Bodovi
S.Kiskonen | Planina